Wpis z mikrobloga

#echostar znowu aktywny na tagu, ale co tym razem? 500 mbps! Nie zapominajcie tylko, że to oferta z opcją 1 mbps jeśli akurat są: święta, weekendy, ostatni dzień składania PIT itp

Jako wieloletni klient przy okazji chcę przypomnieć, że przynajmniej raz w miesiącu zmieniają się też dostępne kanały w TV, które niby są w pakiecie. Raz masz Discrovery, raz masz Planete, czasami tylko BBC Earh, a czasami żaden z nich!

Gdyby nie to, że w mojej okolicy jest dostępny tylko #echostar to już dawno miałbym coś innego ale trudno, muszę tkwić w tej żałosnej sieci. Pozdrawiam abonentów, którzy tak jak ja nie mają wyboru! :-)

#zalesie #poznan #internet
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepojete: jeszcze 2 mc mi zostały bo mam na wynajmie. Dość często internet pada i jest strasznie wolny :) już niedługo na swojej chacie światłowód inea mam nadzieję że będzie dobrze działał
@niepojete: a ja tkwię w gównianej INEI. Przed wchilą wszedłem na chwilę na multiplayera i mam lagi rzędu 450ms. Normanie grać się odechciewa. Nie mówię już nawet o tym, że od kilku dni internet zupełnie się wywala co kilka godzin na jakieś 30 minut.
@niepojete: ja mam i nie narzekam, podobnie było z east & west. Kwestia pewnie lokalizacji i lokalnej infrastruktury. Kolega ma np. Inea i ciągle narzeka. Myślę ze w necie pisane są tylko negatywne opinie o dostawcach ISP, a jak komuś działa to po prostu nic nie pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duzo zalezy tez od routera w chacie. Ja na TP-Linku za 80 zł ciągle jakies problemy.