Wpis z mikrobloga

Minęło kilka dni od naszych pierwszych 3 meczy więc mogę teraz w spokoju napisać kilka słów.
1. Budzi moje wielkie zażenowanie czytanie tagu podczas i po meczach. Większość z komentujących zapomina w jakiej sytuacji klub był niecałe 2 miesiące temu. W chujach wam się poprzewracało.
2. Mieliśmy dogrywać ten sezon juniorami. W sumie gramy 2-4 i wielki płacz że są słabi. Ja się pytam skąd mamy wziąć zajebistych juniorów? Rozdają ich pod Żabką? Trzeba cieszyć się z tego co mamy, bo nie ma tragedii.
3. Na Plewkę wylaliście kilka wiader pomyj po ostatnim meczu, a kiedy niecały tydzień wcześniej był 2 najlepszy w drużynie to go chwaliliście. Ludzie to jest młody chłopak, łapiący swoje pierwsze minuty w seniorskiej piłce. Jak go zaszczujecie to może tego nie wytrzymać. Trzeba mu dać czas i znaleźć miejsce na boisku. Osobiście uważam że na 10/8 lepiej wygląda niż na 8/6 gdzie zaczyna mecze. Po tym jak w meczu ze Śląskiem grał za napastnikiem, jego gra była dużo odważniejsza i efektywniejsza. Basha zagrał dopiero ostatnio fajne spotkanie. Ani w meczu z górnikiem ani ze Śląskiem się nie wyróżniał.
4. Dużo osób zapomina jaki szpital panuje obecnie w zespole. Paweł dłużej będzie rehabilitowany, ale Boguś zapewne szybko wróci do treningów. Myślicie że odda miejsce w 11? Zapewne wskoczy za Kolara i będzie się wymieniał z Drzazgą. Nie zapominajmy o Bartoszu, który walczy o ME U21 i zrobi wszytko żeby wywalczyć 1 wchodzącego z ławki. Jest jeszcze młody Buksa, którego trzeba zacząć wprowadzać i wpuszczać na ostatnie minuty. To jest nasza przyszłość finansowa.

Dajcie czas chłopakom i ocenimy po sezonie. Jeżeli nie spadną to będzie misja zakończona sukcesem i będzie można budować w spokoju zespół na następny sezon dodatkowo zarabiając kilka milionów na Lisie i Plewce

#wislakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goras: W 99% się zgadzam.

1. Ogólnie od dłuższego czasu planowałem poruszyć ten temat - komentarze typu "xddd" lub "ale z----ł" to w ogóle jakaś żenada. Człowiek śledzi tag, oczekuje jakiś newsów, plotek, a w dniu meczowym co dostaje? A z 80 powiadomień jakiegoś dziadostwa. Być może powinniśmy pomyśleć o dodatkowym tagu na mecze, np. #wislamecz? Tag jest bardzo popularny i jeśli ktoś w trakcie meczu pracuje i nie śledzi wykopu to ma p--------e - wchodzi na ten serwis i prawie 100 gównopowiadomień (które zresztą rozumiem, bo to jednak emocje).
2. 100%
3. Tutaj mamy ten 1% niezgody - wydaje mi się, że Plewka jest trochę obsrany, bo nie pokazuje swoich możliwości. Nie ma co się czarować, jako cofnięty gra grzybnię, że człowieka aż trzepie. Z kolei z przodu pokazuje swoje walory ofensywne - coś próbuje ustrzelić, próbuje rozegrać, dlatego wydaje mi się, że miejsce obok Vulneta jest nie dla niego (prędzej przed nim). Mam też wątpliwości czy jednak to już jego
  • Odpowiedz
@goras: 4x TAK
Ludzie żyjąchyba w jakiejś bańce i znów chyba myślą że w klubie jest mega dobrze i zdziwieni wynikami. Dla mnie liczy się spokojne utrzymanie + licencja na przyszły rok. Pierwsza 8 będzie ogromnym osiągnięciem z którego będę się cieszył.
  • Odpowiedz
@promateosz: no właśnie ofensywnie on fajnie wygląda. nie boi się dryblingu. Będzie z niego ligowiec, tylko mu trzeba znaleźć pozycje i dać pograć. fajnie widać na powtórkach jak przeżywał tą stratę i bramkę.
@SpiderFYM: podobają mi się te transfery młodych afrykańczyków. W przyszłym sezonie może to wypalić bo na Sławka raczej kasy nie będzie.
  • Odpowiedz
@goras: A ja aż chcę napisać coś ze swojej strony, bo też januszuję bardzo pod tagiem podczas meczów xD No więc ogólnie widzę to tak, mirko mi zastępuje trochę ziomeczków do wspólnego oglądania meczów, a także partnerów do rzeczowej dyskusji o naszym klubie. Myślę, że wszyscy dokładnie wiemy jak wygląda sytuacja w Wiśle, że wszyscy jesteśmy wdzięczni naszym piłkarzom za ich cierpliwość i zaangażowanie a także wszyscy chcemy dla klubu
  • Odpowiedz
@goras: Ja tam nie liczylem na jakas wielka zdobycz punktową patrząc po tym co sie działo i ciesze sie, że w ogole gramy w ESA. Ale nasz zespół tak męczy bułe, że przyjemność oglądania jest żadna. Licze, że to sie niedługo poprawi jak wróca kontuzjowani gracze i nowi dostaną szansę. W międzyczasie Kuba i Peszkin wrócą do formy i będzie to znacznie lepiej wyglądało, przynajmniej mam taką nadzieję.
  • Odpowiedz
@kubad99: Nie poprawi się. Mamy zmieniony cały atak. Mamy 2 w miarę dobrych skrzydłowych i do nich mamy 2 niskich napastników z których żaden nie jest typową 9. Jeżeli nie kupimy wysokiej 9 to potrwa bardzo długo zanim zaczną się na tyle rozumieć piłkarze, żeby grac po ziemi na małej przestrzeni.
  • Odpowiedz