Wpis z mikrobloga

Nie pozostajemy obojętni wobec sugestii i próśb odwiedzających - w związku z tym w opcjach profilu można wybrać wersję Upflixa, której uruchomienie przynajmniej części użytkowników nie będzie się kojarzyć z reflektorem wzywającym Batmana :)

Tryb nocny do wybory dla zalogowanych użytkowników serwisu - zachęcam do przetestowania i zgłaszania ewentualnych błędów. Dzięki!

https://upflix.pl/aktualnosci/tryb-nocny-w-upflixpl-2019-02-26

#upflix #upflixnetflix #upflixhbogo #upflixamazon #upflixchili #upflixshowmax
upflixpl - Nie pozostajemy obojętni wobec sugestii i próśb odwiedzających - w związku...

źródło: comment_d2l80oIG5hbb8tkToAK2CbVbTYo3W2TG.jpg

Pobierz
  • 20
@upflixpl: ja podobnie - raz na jakiś czas powiadomienie wyskakuje o filmach, raz nie. Ostatniego np. nie dostałem. Do tego wpisu dostałem, do poprzedniego o zmianach na stronie też. Czysta loteria.
@upflixpl: Dzięki, zmiana na dobre. Wydaje mi się że po otwarciu strony na pierwszy rzut oka powinna pokazywać się lista z nowo dodanymi filmami a nie jakieś zdjęcie lub "artykuły w które trzeba się wklikiwać.
@Tirith252: dzięki, mam mieszane uczucia co do tego interfejsu, ale pewnie jak ze wszystkim kwestia przyzwyczajenia. Ten przykład, który podałeś to nieco inna specyfika, tak mi się wydaje na pierwszy rzut oka. Na upflix idea jest taka, by strona główna w jakiś sposób przyciągała wzrok, pełniła rolę rozprowadzającą ruch dla nowych użytkowników - jak ktoś jest stałym bywalcem i wie, co go interesuje, to dodaje do zakładek konkretny link, nawet z
@upflixpl: Może żeby wilk był syty i owca cała warto by dodać opcjonalne wersje interfejsu - np. kompaktowy/lista.
Uwielbiam Upflix i wierze że może być jeszcze lepszy. Mam nadzieję że kiedyś ujrzę synchronizacje z Filmweb lub rozbudowane filtry (żeby wkońcu usunąć te filmy z Bollywoodu :P )

Pozdro
@Tirith252: dzięki, pomyślę, nie chcę też w drugą stronę przedobrzyć. Jeśli chcesz się pozbyć bollywoodu (przynajmniej częściowo) wyklucz Indie w filtrach ;) Część tytułów może nie być oznaczona poprawnie jako indyjskie, ale większość powinno odsiać.