Wpis z mikrobloga

26.02.2019

PUCHAR WŁOCH
20:55 LAZIO - AC MILAN (TVP Sport) - studio od 19:40

PREMIER LEAGUE
20:55 Newcastle - Burnley (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

PUCHAR FRANCJI
21:05 PSG - Dijon (Polsat Sport Extra)

///POZA POLSKĄ TV///

PREMIER LEAGUE
20:45 Cardiff - Everton
20:45 Huddersfield - Wolverhampton
20:45 Leicester - Brighton

CHAMPIONSHIP
20:45 Bristol City - Birmingham
20:45 Hull - Millwall
20:45 QPR - Leeds
20:45 Sheffield Wednesday - Brentford

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

Dobry, dziś wieczór uratuje nam - mam nadzieję - Krzysztof Pio, Pio (o ile Gattuso nie uzna, że sensownie byłoby dać mu odpocząć na ligę i dać pograć Cutrone). Poza tym pod kątem transmisji w polskiej tv dziś bieda, dlatego uznałem ze sensowne wypisać dodatkowo pozostałe rozgrywane mecze Premier League, których nie transmituje C+ i Championship (Eleven niech się wstydzi)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli nie znajdujesz się jeszcze na liście do stałego wołania, zaplusuj ten komentarz, aby być wołanym/wołaną na każdy kolejny wpis (do momentu, aż nie dasz mi znać, że masz dość) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aut91: Odradzam oglądanie Burnley, można się zrazić do piłki nożnej, co śmieszniejsze ich taktyki przynoszą pozytywne wyniki, jednak według mnie kaleczą najwyższy szczebel angielskiej piłki
  • Odpowiedz
Odradzam oglądanie Burnley, można się zrazić do piłki nożnej, co śmieszniejsze ich taktyki przynoszą pozytywne wyniki, jednak według mnie kaleczą najwyższy szczebel angielskiej piłki


@majkelunio: zdziwiłem się, że C+ pokazuje tylko jeden mecz i to taki paździerzowy, bo Newcastle też nie rozpieszcza swoją grą.
  • Odpowiedz