Wpis z mikrobloga

Ogólnie L-karnityna jest spoko, tylko trzeba brać ją jakiś czas, żeby nie spadał poziom w organizmie, pilnować diety no i oczywiście dużo ćwiczyć aerobów jak chcesz spalić sadełko. Ma się więcej energii przy okazji, bo spalanie się zwiększa.
  • Odpowiedz
@mirek_kurna: skład ten sam, 30 tabletek więcej, a cena x3 ¯\_(ツ)_/¯
Myślę, że za firmę pewnie płaci się. :d

edit, a nie, u Ciebie więcej jest:
"Winian L-karnityny, 1500 mg - w tym: L-karnityna, 1000 mg"
w moim: Winian L-karnityny: 1000 mg
  • Odpowiedz
@czysta: Właśnie sprawdziłem, skład ten sam faktycznie, tylko mniejsza dawka, ostrowit masz 1000 mg tabsy, a olimp 1500 mg. 120 x 1500 to jest 180 000 mg (nie chce mi się na gramy przeliczać), 90 x 1000 to oczywiście 90 000, czyli równo połowa mniej w opakowaniu. Niby jest jakaś różnica, bo w olimpowej masz l- winian l- karnityny i samą l-karnitynę, że niby winian stabilniejszy czy cos, ale może to
  • Odpowiedz
@czysta: Tego ostrowita kupuj. Jak chcesz tę acetyl to uważaj na:

3.3. Niepożądane interakcje i skutki uboczne

Acetylo-L-karnityna jest generalnie dobrze tolerowana. U niektórych osób może jednak wywołać efekty uboczne, takie jak:

niestrawność,
mdłości,
wymioty,
niepokój,
zmieniony zapach oddechu, potu i moczu.

ALCAR nie powinny stosować:

kobiety w ciąży i karmiące piersią – brak wystarczających danych dotyczących bezpieczeństwa,
osoby z niedoczynnością tarczycy – ALCAR może wpływać na poziom hormonów tarczycy,
osoby
  • Odpowiedz
ostrowita


@mirek_kurna: no i raczej ten poleci, poczekam jeszcze bo może inne miraski w dzień dopowiedzą coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak stosujesz? Czytałem, że można na czczo, lub przed i po treningu.
  • Odpowiedz