Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób z parawanem w wannie (pic rel). Mieszczą wam się pod prysznic dwie osoby? Tzn. chodzi mi o to, czy z takiego cuda można wygodnie skorzystać we dwójkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Planuję swoją łazienkę, ale jest niestety bardzo mała. Rozważam standardowy prysznic walk-in, który byłby wygodny do takich rzeczy, ale z drugiej strony straaaasznie żałowałabym rezygnując z wanny. Ech.

#lazienka #mieszkanie #remont #prysznic #wanna #niebieskiepaski #rozowepaski
zielonka-senpai - Pytanie do osób z parawanem w wannie (pic rel). Mieszczą wam się po...

źródło: comment_APJzNVOlyHuadxkhhypQbTxDRZt4QwYC.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@zielonka-senpai Prysznic bez wanny to zły pomysł. Gdybym miał teraz robić to właśnie taki hotelowy parawan z wanną bym robił zamiast tych #!$%@?ów mujów masaży i desczownic z których nigdy i tak nie korzystam. Leżenie w wannie to najlepszy relaks a jeśli idzie i branie prysznica we dwoje to po roku przechodzi ochota o każdy chce odwalić jak najszybciej swoje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zielonka-senpai: wanna z parawanem najlepsza sprawa, nigdy bym nie zamieniła na sam prysznic, albo samą wannę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się pokombinuje, to spokojnie we 2 można się prysznicować. Nie wiem co z seksem, ale myślę, że dla chcącego nic trudnego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zielonka-senpai: @InsaneMaiden: @antonio3er: @ManiacTeam:
Trochę odkopię bo stoję właśnie przed tym samym problemem( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie macie modele wannien? Jesteście zadowoleni? Chciałbym zamontować wannę, mam miejsca na maks 170x75. Jaki macie wymiar, jak z komfortem gdy leża dwie osoby oraz gdy stoją? Nie jest za ślisko? Wanna się nie ugina (podparliście ją dodatkowo czymś od spodu)?
Dzięki za pomoc(
  • Odpowiedz
@walczezlenistwem: na chwilę obecną nie widzę żadnych wad. Trzeba jedynie pamiętać, że ten parawan który akurat my mamy trzeba delikatnie odchylić za wannę aby bezproblemowo go rozłożyć, więc najlepiej jest nie stawiać za wanną od razu żadnego mebla. My mamy 10 cm do komody z umywalką. Taka mała przestrzeń na ręcznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz