Wpis z mikrobloga

kuwa #nintendoswitch zamowilam w piatek to labo na promocji w komputroniku i zastanawiam sie czy odbierac. niby 140zl to mega okazja, z drugiej strony po co kupowac na promocji zabawki dla dzieci jak nie mam dzieci ( ͠° °) posiadacze upewnijcie mnie w przekonaniu ze jest to zbedne i nieuzyteczne dla 28letniej baby :D tym bardziej ze mam w kolejce jeszcze SSB i NSMBUD

#jakzyc
  • 13
@MangoZjem: a te labo to w ogóle dobra gra jest czy tylko gadżety z kartonów? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo jak masz kupić coś co podjarana złożyć w kilka h a potem będzie walać się po domu tylko (ewentualnie kurz zbierać), to może lepiej dać sobie spokój xD
@Erbolt: co Ty, moje dzieci beda graczami jak ja :D docelowo bedzie dwojka bo na switchu mi dwoch playerow brakuje xD

a te labo to w ogóle dobra gra jest czy tylko gadżety z kartonów? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kryspin013: no wlasnie niezbyt, do zlozenia i poznania mechaniki gry i chyba tyle xD ew. jak siostrzenice przyjda w odwiedziny to beda mialy sie czym bawic no
@MangoZjem: Nie miałem więc nie wiem. Widziałem, że w grze jest całkiem sporo info o działaniu switcha ale główny zestaw to chyba po prostu zbiór minigierek. Na twoim miejscu ogarnąłbym jakąś szczegółową recenzję w necie i sprawdził/nastawił się, że za dużo do roboty po złożeniu może w labo nie być.
@MangoZjem: raczej nikt nie kupi, zostaje rozpalić tym w piecu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja sam chętnie bym poskładał, ale tak jak kolega wyżej napisał, jak to zabawa na parę h, a potem ma zbierać kurz to myślę że lepiej sobie darować.
@MangoZjem: Też zamówiłem i mam zamiar dodatkowo go złożyć a też nie mam dzieci ;] Będę musiał tylko wykombinować jak to później do szafy schować bez psucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)