Wpis z mikrobloga

@KozakCzerwony: A który film niby miał lepszą scenografię?
"Faworyta", w której praktycznie jedno pomieszczenie pokazywali?
"Roma", gdzie po prostu latali z kamerą po mieście?
Do "Mary Poppins" i "Pierwszego człowieka" nie mam do czego się przyczepić, ale nie wydaje mi się, żeby jakoś szczególnie się wyróżniali.

Jak nie pasuje mi nominacja "Czarnej pantery" do najlepszego filmu, tak scenografia była bardzo dobra. Nie tylko CGI.
@Croudflup wiesz ja tam mam w dupie te oskarki, trochę mnie irytuje to że wchodzę na wykop i całe gorące jest zaspamowane oskarami i tym jak są poprawnie politycznie #!$%@?. Ja wychodzę z założenia, że jak coś ci się nie podoba to nie oglądaj, nie komentuj. Zajmij się czymś co ci się podoba, interesuje i sprawia przyjemność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KozakCzerwony: Za rok dostanie "Kapitan Marvel" bo "KOBIETA SUPERBOHATER!!! #!$%@?Ć BIAŁYCH MĘŻCZYZN!"

Ja już nawet nie reaguje na ten cyrk który odstawia każdy do okoła żeby tylko nie wyjść na nietolerancyjnego.
Piękna scenografia - nawalone CGI


@KozakCzerwony: CGI, ale z pomysłem i ciekawym miksem afryki i futuryzmu. Zgarnął bo nie miał za bardzo konkurencji - "Mary Poppins" i "Roma" którzy nic specjalnego nie pokazali, "Pierwszy Człowiek" gdzie scenografia była nierówna. Jedyną konkurencją bvyła "Faworyta", gdzie zrobili po prostu świetną rzemieślniczą robotę - z tym że pewnie balloty któregoś z pierwszych trzech przeważyły.

Btw, pozostałe 2 oscary też dla "Black Panther" zasłużone, bo