Wpis z mikrobloga

Sędziowanie via VAR w Serie A 2k19

(ważny?) kontekst: Fiorentina gra u siebie z Interem; w trakcie meczu sędzia często konsultuje się z zespołem VAR; przy wyniku 2:1 dla Interu, sędzia dostaje info od zespołu VAR, że była ręka zawodnika Violi w polu karnym, sędzia sprawdza i dyktuje karny: Perisić strzela na 3:1 dla Interu; chwilę później Viola strzela bramkę kontaktową, jednak po wideo-weryfikacji sędzia anuluje bramkę ze względu na faul zawodnika Fiorentiny; obie decyzje sędziego prawidłowe, a VAR bardzo pomaga; w międzyczasie bramkę z wolnego załadował Muriel; zbliża się koniec meczu, wynik to 2:3, sędzia przedłuża grę o 7 minut.

95. minuta meczu

sędzia dyktuje rzut karny po rzekomej ręce D'Ambrosio

zespół VAR zgłasza swoje wątpliwości od razu na słuchawkę i radzi sędziemu głównemu wideo-weryfikację

sędzia główny idzie obejrzeć sytuację na monitorku

milion-powtórek-w-slow-motion.mp4

sędzia w bardzo wątpliwej sytuacji utrzymuje decyzję o rzucie karnym

????????


Niech mi ktoś wytłumaczy, co tu się #!$%@?ło.

#seriea #pilkanozna #inter
Sewen7777 - Sędziowanie via VAR w Serie A 2k19

(ważny?) kontekst: Fiorentina gra u...

źródło: comment_30AWgBB0y8rcWLSGLBOebqT446XckR5i.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Minieri: Jakby się bał reakcji zawodników (Chiesa chyba by tam eksplodował XD) i kibiców po kolejnej niekorzystnej decyzji dla Violi. No ale... tutaj przecież nie ma nawet wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Sewen7777: Ciężko zaakceptować coś takiego i jeszcze dziś rano się we mnie wszystko gotuje. Jak ważne są dwa punkty Inter przekonał się w zeszłym sezonie, jeden remis więcej i mecz z Lazio byłby o pietruszke
  • Odpowiedz
@nikolaj92: Niekoniecznie, liczy się najbardziej wysunięta część ciała, którą zgodnie z przepisami można uderzać piłkę. W tym przypadku nogi zawodnika Interu znajdują się istotnie za nogami piłkarza Violi, ale wydaje się, że barki są tak wysunięte, że równają się z nogą napastnika. Ta żółta linia raczej nie jest poprawnie narysowana.
  • Odpowiedz