Wpis z mikrobloga

Eh za szybko się zniechęcam do gier i nie umiem się w nich odnaleźć jeśli chodzi o znajdowanie znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ostatnio mój niebieski namówił mnie na granie w FFXIV, bo community takie fajne, przyjemne a i gra bardzo rozwinięta. No i zaczęłam, wciągnęło mnie. Problem jest, że trzeba robić tam te dungeony z innymi ludźmi. Gram tankiem, niby łatwym w obsłudze itd. Nie mam problemu jak ktoś mi powie, co robię źle albo co powinnam w danym momencie zrobić. Ale jak ktoś mi powie po takim dungeonie 'nie chce byc nie mily, ale musisz się jeszcze sporo nauczyć jako tank' to tylko chciało by się odpowiedzieć 'no shit Sherlock' (°° . Do jasnej ciasnej ja gram w tą grę dopiero od zeszłego tygodnia. Nie znam wszystkiego, sporo rzeczy nie ogarniam bom nieogarnięty #rozowypasek w grach, ale staram się jak mogę - nikt do tej pory nie narzekał na moje tankowanie.

#ff #finalfantasy #finalfantasyxiv #mmorpg #ffxiv #gry
  • 11
@Konata: jak jeszcze młuciłem w WoWa... Różowy healer paladin. Miałem jeden z lepszych gearów na realmie, raidy czyszczone na każdym poziomie trudności. Robiłem jakiś daily heroic dungeon - zwykle chodziłem z kumplem paladynem w dps. On jako tank nawet bez zmiany specca i gearu czy tarczy. Szliśmy i właściwie we dwoje cały dungeon czyścili. Po prostu top gear endgejmowy. Kiedyś go nie było i poszedłem sam. Trafił się tank. Koleś biegał
@Konata: olej tą grę. Znalezienie kogoś na nisko levelowych instancjach drużynowych, graniczy z cudem. Grałam w to 2 miesiące. Bez gildii można się zesrać, a nie pójdziesz dalej. Polecam Neverwinter online. Nawet, jak Ci dowalą, że jesteś słabym tankiem, możesz mieć to w dupie, bo przy 6ścio milionowej liczbie graczy, i tak ich nigdy więcej nie spotkasz xD
@Konata: też byłam w gildii. Ale nie lubię, kiedy gra wymusza na mnie, granie z innymi graczami. Ja rozumiem, że mmo jest do grania wspólnie, ale wolę czasowe eventy i ewentualnie random queues w czasie daily. Natomiast kampanie powinny mieć możliwość zrobienia ich całkowicie solo i właśnie to oferuje Neverwinter. Jestem weteranem mmo i powiem Ci, że jest masa znacznie lepszych gier, niż FF 14, przy znacznie niższych kosztach. Np. Guild