Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie odnośnie #yerbamate, za kawą nie przepadam, a czasem przydało by się coś na pobudzenie ( ͡º ͜ʖ͡º) co o tym myślicie? Jakie na początek? Gdzie kupić? Co i jak? ( ͡º ͜ʖ͡º) #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@KrzysiekAndrzej Ja bym poszukał jednak jakiegoś innego zestawu, w tym jest z tego co widziałem samo verde, kilka dni temu ktoś pytał o to samo na tagu i ktoś wrzucał link do niedrogiego zestawu z różnymi próbkami i bombillą.

Sam porzuciłem kawę na rzecz yerba mate i jestem bardzo zadowolony, trochę zaryzykowałem bo kupiłem od razu 0,5kg rosamonte w zestawie z naczyniem i bombilla, ale mi posmakowało ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
  • 1
@KrzysiekAndrzej
Nigdy nie byłem w żadnym sklepie fizycznie, ale z tego co widziałem to chyba na naturalmarket/allegro jest najtaniej. Zestaw który ktoś polecał, jak wspomniałem, to tutaj - wydaje się bardziej zróżnicowany, ale sam go nie miałem więc osobiście nie polecę.
  • Odpowiedz
@ondraszek: Nie chodziło mi o konkretnie ten model, możliwe że jakiś szajs trafiłeś ale przecież to służy do zalewania wrzątkiem więc nie powinno pękać. Moja służy już ze dwa lata a poprzednią po prostu stłukłem.
  • Odpowiedz