Wpis z mikrobloga

  • 649
Bardzo dbam o każdy swój telefon i nigdy nie odpuściłem do takiej sytuacji. Jak widzę ludzi, którzy korzystają z #!$%@? złomu, który 30 upadków temu był telefonem to czuję niesmak...
  • Odpowiedz
@S-Type: Zbiłem telefon dwa miesiące temu i dalej taki noszę. Sytuacja losowa, długa kurtka, ciasne kieszenie i do tego poślizgnąłem się trochę na lodzie i telefon bęc. Za naprawę iphone’a 7 zawołali 750 złociszy a na grupkach każdy krzyczy, że zamienniki wyświetlaczy to porażka więc uznałem, że trudno i chodzę z pękniętym.
  • Odpowiedz
  • 2
@FHA96 ehh, raz w życiu, o ironio 4 dni po kupnie, ot był #!$%@? taki śliski ekranem do dołu że zjechał z biurka mimo normalnego położenia. Od 10 lat tylko raz tak :/ a zawsze dbam o fony
  • Odpowiedz
@S-Type ja niestety mam dziurawe rączki i często mi telefon wypada z rąk ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale na szczęście szkło hartowane odwala swoją robotę i zwykle tylko szkiełko wymieniam.
  • Odpowiedz
Samsung solidny telefon


@EsoGetsReal: swego czasu po jakimś melanżu rano zauważyłem, że mam pęknięty na pół ekran w swoim s2. Nawet nie wiem skąd. Później jak już był stary i się wieszał, to jebnąłem nim o bruk aż klawisze głosu wypadły xD ekran cały (oprocz tego pekniecia co bylo) xDDDDD

inny s2 spadł mi z biurka i ekran nie zbity, ale zaczął mrugać, więc do
  • Odpowiedz
Bardzo dbam o każdy swój telefon i nigdy nie odpuściłem do takiej sytuacji. Jak widzę ludzi, którzy korzystają z #!$%@? złomu, który 30 upadków temu był telefonem to czuję niesmak...


@S-Type: Ale bielizne zmianiasz co trzy dni i kąpiel tylko w dzień gospodarczy, czyli w sobotę... Byłes kiedyś przy pracy fizycznej?
  • Odpowiedz