Wpis z mikrobloga

@FHA96: Spadło mi pierdyliard telefonów, huawei, iphone, samsung, z czego iphone to zrobił mały ślizg po betonie i wiesz co? Ani ryski ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyskie550ml: sam trochę pracuje fizycznie + przebywam osobami które pracują fizycznie i nikt nie ma #!$%@? telefonu. Natomiast liczba osób z #!$%@? ajfonami które pracują w biurze stale się powiększa. Jakim cudem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie potrafię tego zrozumieć, że są osoby które codziennie pracują w syfie i na wysokości i ich telefony są całe, a laska z biura łazi z telefonem jakby dopiero
  • Odpowiedz
@SunnO: W tamtym komentarzu chodziło mi o określenie "niesmak". Nie ogarniam jakm można miec niesmak do czegoś takiego. Jedni dbają inni nie, proste. Sam kilka razy miałem telefon na kropelke czy izolacją posklejany, i popylalem z takim jakiś czas, bo albo nei było czasy albo kasy na nowy. A koleś czuje 'niesmak"...
  • Odpowiedz
@FHA96 nie mam tego problemu od kilku lat. Po rozbiciu Xperii, LG, Nokii zacząłem używać Samsungow Solidow/Xcover. Następny będzie jakiś nowy Xcover, albo Cat i dalej nie będę się musiał martwić o takie rzeczy :)
  • Odpowiedz
@FHA96 nie wiem co ludzie #!$%@? z telefonami że tak wyglądają, miałem przez 2 lata nowy tel, pracowałem na budowie zaliczył nie jeden upadek i nigdy mi ekran nie strzelił.
  • Odpowiedz