Wpis z mikrobloga

Świetne autko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prowadzi się niesamowicie, na każdym zakręcie leci bokiem. Jednak 120 kucy (w końcu oryginalny Eunos!) i 900 kilo swoje robi.

91 rok, przebieg ponad 300k km - importowany z Japonii w 98r. Od tego czasu mam każdą naprawę, rachunek i przegląd zapisany. Otwieranie segregatora z tym było niesamowite, jak czytanie starych skarbów. Widać, że poprzedni właściciele (a było ich 15) robili niesamowitą robotę.

Całe zawieszenie jest na poliuretanach, amortyzatory są trochę już zmęczone ale nie wylane, wleci gwint zaraz po felgach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi równo i ciągnie od samego dołu, bardzo fajny silnik jak na 1.6 :D

Póki co problemy to:
- lewa szyba się nie otwiera,
- nie ma radia,
- światła w środku
- podświetlenia środkowej konsoli (było jakieś?)
- ręczny nie działa - spróbuję podkręcić ale to może nie być to,
- przy hamowaniu silnikiem coś mocno rzęzi z tyłu - słyszałem że to PPF ale nie mam pojęcia jak go przestawić bo większość zdjęć w poradnikach na necie zniknęła..
- rdza (ale nie tak strasznie, progi zostały zaspawane nie tak dawno)

Tak czy inaczej, póki co 14 ale plan jest na szerokie 15 (7j lub 8j) na ET bliskim 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jakieś opony do upalania bo zimówki na nim są nowe więc szkoda :D

Może jeszcze jakiś spaw dyfra (w pierwszym komentarzu wrzucam jaki mam obecnie, może ktoś rozpozna) lub jakiś fajny torsen czy inne LSD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taguje #tanidrift bo wydałem na auto £460 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekcars - sprzedaje i recenzuje samochody

#mx5 #mazda #tanidrift #samochody #pokazauto #tuning #miata #jdm #jdmboners
sorek - Świetne autko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prowadzi się niesamowicie, na każdym zakręcie leci ...

źródło: comment_AZ3ASLnlOeS5KvE4hboW9VYGTZ3YjWTO.jpg

Pobierz
  • 13
@sorek: Gratuluję, od niedawna masz? Też uwielbiam swoją nb, jak deszczyk popada to można fajnie boczkiem zawijać xD Poza faktem, że mam głupią usterkę z ubogą mieszanką paliwa i pali mi pewnie z 15 litrów ( _)
@sorek: No właśnie ubogą, dlatego dolewa paliwa, żeby spalić nadmiar tlenu w cylindrach xD a przynajmniej tak jest w teorii bo mechanicy nie potrafią mi tego ogarnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)