O, ch... co tu się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przedostatnia kolejka Ligue 1, dwa razy prowadziłem po strzałach Fekira z karnego, w 58 minucie Diallo wyleciał z boiska po tym jak wjechał obiema nogami w przeciwnika. Jak strzeliłem na 2-1 to trochę zmieniłem ustawienie, wprowadzając trzeciego stopera. Gdy w 82 minucie Strasburg wyrównał, już myślałem, że liga jest stracona (przed meczem traciłem 3 punkty do Monaco). Rzuciłem wszystkich do przodu i już tak naprawdę w doliczonym czasie gry Neves zdobył zwycięską bramkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Monaco straciło punkty, więc wszystko wyjaśni się w ostatniej kolejce. Monaco gra u siebie z Saint-Etienne (14 miejsce), ja u siebie z Amiens (15), PSG na wyjeździe z Caen (17). Nie mam raczej złudzeń, Monaco trzepnie Zielonych. Mam raczej złość do siebie, bo w kwietniu zaczęliśmy seryjnie tracić punkty w lidze. Zbiegło się to w czasie z kontuzją Fekira, młodzież niestety nie do końca potrafiła sobie bez niego poradzić. No cóż, przynajmniej wciąż jeszcze mam przed sobą finał Ligi Mistrzów... z PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)