Wpis z mikrobloga

@system_shock: Icarus nie jest jakimś świetnym okrętem, T-61 to trochę kalka Gaede, lecz ten 2 posiada działa 150mm które czasami potrafią zaskoczyć. Zasadniczo jeżeli preferujesz szybkostrzelność to T-61 jest lepszym wyborem, lecz jeśli preferujesz uniwersalność i siłę ognia to definitywnie prym wiedzie Gaede.
@Mr_Aves: dla mnie połączenie tego brytyjskiego dymu, hydro i pojedynczych torped to miazga, bardzo dobrze wspominam tego pyrtka. ;p T-61 ma op hydro, sporo hp i jest mniejszy od Gaede, a ten spam torped też potrafi zepsuć niejednemu dzień. :)
@system_shock: Mimo wszystko... Icarus to jeszcze nie ten stopień przegięcia co Cossack / Jutland / Daring. Jestem maniakiem brytyjskich desek, ale do tego T8 coś im brakuje, nie jestem w stanie powiedzieć czego :x A odnośnie rozmiaru deski, kto się tym przejmuje? XD Jak RNG cię nienawidzi to wyłapiesz ammorack nawet kiedy pocisk wyląduje obok ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@system_shock: Dopóki nie znerfili AP pancernikom faktycznie miało to jakieś znaczenie. Lecz teraz nie ma zbytniej różnicy, jak ktoś umie strzelać to i tak cię trafi. A widziałem nawet przypadki, jak ludzie nie potrafili trafić w stojące Yamato XD