Wpis z mikrobloga

że nie życzę sobie promowania muzyki neonazistowskich zespołów pod moimi wpisami


@yuim: nic takiego nie robię

Marzy Ci się żeby brudne budy aryjskiej rasy panów ponownie rozdreptały Słowiańską ziemię?


@yuim: Absolutnie nie. Już sama taka sugestia jest niesympatyczna

Po co to robisz?


@yuim: badam poziom wolności słowa pod Twoimi wpisami. Zwłaszcza po ostatniej zapowiedzi. U mnie np można pisać co się chce i na jaki temat - bo jestem
@Poro6niec:

nic takiego nie robię


Nie no, przypadkiem wklejają Ci się do postów fragmenty piosenek zespołów, które pochwalają zbrodniczą działalność Hitlera.

Absolutnie nie. Już sama taka sugestia jest niesympatyczna


No to po co promujesz muzykę zespołów jawnie nawiązujących do ideologi, która zniszczyła kiedyś ten kraj?

badam poziom wolności słowa pod Twoimi wpisami.


To sobie odpuść bo ja tego sobie tego nie życzę. Moi dziadkowie wrócili z przymusowych robót w Niemczech żywi
fragmenty piosenek zespołów, które pochwalają zbrodniczą działalność Hitlera.

No to po co promujesz muzykę zespołów jawnie nawiązujących do ideologi, która zniszczyła kiedyś ten kraj?

@yuim: Nie masz pojęcia o tym zespole, coś tam pewnie usłyszałeś o kawałku dotyczącym hessa i na tej opinii wyrabiasz sobie zdanie na temat prawie 20 letniej działalności i setki zagranych utworów (m.in piękne ballady patriotyczne) - nie zamierzam się na tym polu spierać bo szkoda czasu.