Wpis z mikrobloga

  • 2
@arsaya
@CrystalMaiden28
@harpiowata

Ser – produkt spożywczy wytwarzany poprzez wytrącenie z mleka tłuszczu i białka w postaci skrzepu, który zostaje poddany dalszej obróbce. Istnieje wiele gatunków sera i dzieli się je np. ze względu na gatunek mleka, zawartość tłuszczu, konsystencję, proces produkcyjny i
  • Odpowiedz
@bsl lol, wszyscy mają na ciebie #!$%@? i a coś tam się plujesz xD Ziomek, nikt nie burzy się o herbatę owocową, frytki z kurczaka czy o paluszki rybne, więc daj se siana, ładny dzień jest - zrelaksuj się i idź na spacer, czy coś, zamiast wklejać definicje z Wiki.
  • Odpowiedz
  • 0
@CrystalMaiden28 nieco naśmiewam choć potrawy wegańskie / wegetariańskie uwielbiam
@harpiowata frytki z kurczaka serio jest coś takiego ? A co do herbaty owocowej ... Nie wiem jak to można pić ... Herbata to tylko czarna ( bez dodatkow samakowych ale z cukrem )
  • Odpowiedz
@bsl: ale o co ty masz spine konkretnie? XD średnio mnie obchodzą twoje preferencje żywieniowe, co uważasz za śmieszne, a co nie, zluzuj trochę
  • Odpowiedz
A co do herbaty owocowej ... Nie wiem jak to można pić ... Herbata to tylko czarna


@bsl: Jesteś taki śmieszny teraz xD

Przyszedłeś na wątek pełen różowych i zacząłeś się wymądrzać jak ostatni bezbek, ale koleżanki cię sprowadziły do parteru, więc teraz piszesz jakieś pierdy ze swojego życia nie na temat, które absolutnie #nikogo. Nie obchodzi nas twoja autobiografia.

@arsaya wygląda zajebiście, z którego przepisu
  • Odpowiedz
@papabless: zaproszenie dalej aktualne ()
@MemoryStick: W sumie to nie ma xd podsmazylam cebulkę z czosnkiem, wrzuciłam to mięso z naturli, dałam przyprawe do mięsa mielonego, chwilę smazylam, dodałam passate, bazylie, oregano, sól i pieprz. na oleju zrobiłam zasmazke z mąki, dodałam mleko sojowe nieslodzone, galke, sól, pieprz i mieszalam do uzyskania dobrej komsyencji. na spód blaszki dałam trochę passaty no
  • Odpowiedz