Wpis z mikrobloga

@nexarr: jak studiowałam za granicą, to kiedyś na zajęciach z etyki podjęliśmy ten temat.
Wykładowca bardzo wspierający środowiska homoseksualne i bardzo antypedofilski. Akurat tego dnia temat zszedł na to jak bardzo krzywdzi się osoby homoseksualne twierdząc, ze to pedofile i zboczeńcy, że to niewyobrażalny atak na ich orientację i coś na co nie mają wpływu (w sumie prawda)
I w pewnym momencie student z Urugwaju wyjechał z tekstem: "a jeśli pedofil
@falden: Uświadomiony że jest kretynem to został przez nas. Afera się o dziekana otarła, studenciak dosłownie stał się persona non grata na uczelni, na jego rodzimą uczelnię wystosowano list w jego sprawie.
Wykładowcy i osobom homoseksualnym to współczułam bardzo, że taki dzban jest na takich studiach, a co gorsze - nie jest on jedyny w takim myśleniu i pytał bardzo serio.
@Magdalie: ja #!$%@? koleś mało z uczelni nie wyleciał, bo profesor lubi gejów xD ta uczelnia to jakiś żart xD mnie też jeden dziwny typo uczył - zbierał opakowania po serach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pedofilia i homoseksualizm nie są normalne. Naturalnie nie można ich zrównywać ze względów moralnych, bo dzieci są wykorzystywane wbrew woli czy też nie świadome tego co robią i nie ma zgody na
@bArrek to nie kwestia lubi nie lubi gejów. A forma wypowiedzi jego poglądów jest nieodpowiednia dla człowieka o jego pozycji.
Cóż może i #!$%@? uczelnia. Widocznie czołówki kłamią.
@joyko nie, ja napisałam tylko co powiedział I do czego ta dyskusja potem doprowadziła. Nie będę robiła 100 dni challenge na dziwne sytuację jakie zdarzyły mi się na trzech różnych uczelniach.
@joyko no nie. Pytanie które zadał rozpoczął dyskusje i to była tylko dyskusja.
Problemy zaczęły się potem kiedy zaczął w temacie wygłaszac poglądy rozumiane jako niebezpieczne.
@Magdalie: coś kręcisz, we wcześniejszym wpisie napisałaś: "co gorsze - nie jest on jedyny w takim myśleniu i pytał bardzo serio". Nigdzie słowem nie wspominałaś o jakiś niebezpiecznych teoriach, a potem nie chciałaś napisać co to za poglądy.
@bArrek nie. Po prostu teorie że pedofilia i homoseksualizm to jest to "samo" nie jest opinia odosobniona w świecie. Wiele osób tak myśli. A to że im bardziej zaglebialismy się w jego opinie tym bardziej on się agresywny słownie robił i w końcu rozwscieczony wyraził takie poglądy że osobiście bym się bała przebywać w jednej sali z kimś takim.
Przepraszam jeśli wyraziłam się niejasno .