Wpis z mikrobloga

@zxc0: Dokładnie, jak ciepło to względnie kulturalny bulwar i piwo, klubów już do szczęścia nie potrzebuję, u pubie zazwyczaj znajdzie się miejsce, najgorzej z koncertami, bo wkrótce na taki muszę do poznania ruszyć. Ale filharmonia i opera są spoko. Brakuje mi tylko ciekawych knajp śniadaniowy, z promocjami dobrymi, ale to też się rozwinie.
@zxc0: na niebuszewie czasami znaleźć miejsce na auto to dramat. Z drugiej strony czy na bulwar, czy deptak, Błonia można się szybko dostać, nawet z buta nie jest źle
@zxc0: Nie zauważyłem żeby źle parkowali, ale może moja okolica tak ma :)
@warstwowy_kabel: Sprawdzę, nie mają cen na stronie. Ale i tak mało miejsc, w Wawie często za 10-15 zł miałem kawę plus szakszuke, all ammerican, pizze z jajkiem, coś orientalnego, naleśnika czy burgera śniadaniowego. Ale wszystko przed Szczecinem w tej kwestii
@zxc0: Byłem w zigcagu, naprawdę spoko, pancake z bekonem, jajkiem i sosem klonowym i tosty z bekonem zamówiliśmy, smaczne, przyzwoita cena, porcje syta. Owszem, może nie jakiś smakowy szał, ale nie można było zarzucić nic plus solidny kubek kawy, co jakiś czas można wpaść.