Wpis z mikrobloga

zrobiłam taki dym na mirko, że nie wiem czy śmiać się czy płakać (ze śmiechu oczywiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i wyglądam jak ziemniak, może i jestem ulana, ale właśnie daliście mi dużo do zrozumienia, tym wszystkim, pozdrawiam wszystkich którzy komentowali i komentować będą, tymczasem ja wracam do delektowania się waszą nienawiścią, buziaczki Mirusie od córki Makłowicza ʕʔ #pokazmorde #rozowepaski #gownowpis
  • 111
  • Odpowiedz
@madzja:
Jakbyś wrzuciła zdjęcie bez tych śmiesznych filtrów to jeszcze jakoś by to wyglądało.
Jak dla mnie wyglądasz jak zwykła, średnio urodziwa dziewczyna, a że każdy ma swój smak to na pewno wielu się spodobasz. Sam nie wstydziłbym się z Tobą umówić, ale generalnie nie kręcą mnie otyłe Kobiety. Mam kolegę, który gustuje w takich Kobietach jak Ty, jeszcze jak jesteś niska to w ogóle by Ci bombonierki przynosił i róże
  • Odpowiedz
@madzja: z tą buzią jak zejdziesz z 10 kg będziesz bardzo ładna więc nie przejmij się za bardzo tym co czytasz. Nie jest to takie trudne. 3 x w tygodniu trening plus kontrolowanie jedzenia. Nie koniecznie głodówki. 3 miesiące myślę wystarczy na 10 kg
  • Odpowiedz