Wpis z mikrobloga

zrobiłam taki dym na mirko, że nie wiem czy śmiać się czy płakać (ze śmiechu oczywiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i wyglądam jak ziemniak, może i jestem ulana, ale właśnie daliście mi dużo do zrozumienia, tym wszystkim, pozdrawiam wszystkich którzy komentowali i komentować będą, tymczasem ja wracam do delektowania się waszą nienawiścią, buziaczki Mirusie od córki Makłowicza ʕʔ #pokazmorde #rozowepaski #gownowpis
  • 111
  • Odpowiedz
@mieszko111 nie rozumiem o czym mówisz ale podejrzewam, że wierzysz w coś rodzaju karmy i to motywuje Cie do postępowania takiego a nie innego. Nie podzielam Twojej wiary.
Zakładam bowiem, że świat ten jest głównie materialny i rządzą nimi twarde prawa natury, więc jedni dostają wszystko na tacy, a inni z urodzenia są gorsi, bo przegrali na loterii.
Rzeczonej różowej również nie współczuję, raz z racji tego, że słusznie mówi się o
  • Odpowiedz
nie rozumiem o czym mówisz ale podejrzewam, że wierzysz w coś rodzaju karmy i to motywuje Cie do postępowania takiego a nie innego. Nie podzielam Twojej wiary.


@dewanderer: Niestety życie dotarczyło mi już dość dowodów, że prawo karmy działa. To nie wiara, lecz absolutna pewność. Naczalność częstokroć daje ludziom poszaleć trochę wedle ludzkiej miary czasu, u innych ingeruje i wymierza należność szybko, w zależności do tego jaki pragnie osiągnąć na końcu
  • Odpowiedz
@madzja: Masz zajebiste podejście. Wielki lajk ode mnie.
Banda stulejarzy wali do modelka.jpg albo do pustaka wyrwanego na wiejskiej dyskotece w remizie, a potem płacz " bo @p0lki to #!$%@? i się nie szanujo, wybioro chada a mnie nie chco!"
  • Odpowiedz
@mieszko111 mi dostarczyło czegoś zupełnie przeciwnego, kierowanie się tradycyjna moralnością prowadzi do nieszczęść, a raczej kierujesz się nią skoro uważasz, że nie powinno jej było się zgnoic.
Prędzej bym ocenił, że osoby, które ja skrytykowały dobrze zrobiły, bo dały jej nauczkę, zbily wybujale ego, może zmusiły do jakiejś refleksji.
Mniejsza z tym, bo Ty możesz to odwrócić i stwierdzić, że moje osobiste doświadczenia wynikają z poprzednich wcieleń, a ja, potem kontrowac, na
  • Odpowiedz
mi dostarczyło czegoś zupełnie przeciwnego, kierowanie się tradycyjna moralnością prowadzi do nieszczęść


@dewanderer: Więc nie nawracajmy siebie nawzajem. Każdy ma swój świat, dosłownie i w przenośni.

, a raczej kierujesz się nią skoro uważasz, że nie powinno jej było się zgnoic.


Zwyczajnie wolę żeby to do mnie nie wróciło zwielokrotnione.

Poza tym, o jakim gnojeniu tutaj mowa? Nie przeglądałem zbytnio tego wątku, kto by brał netowy hejt na poważnie.

Mniejsza z
  • Odpowiedz
@madzja: Masz mordkę jak ziemniak traktowane jest negatywnie?
Ja nigdy nie brałem tego za stwierdzenie pejoratywne, bardziej neutralne jako kształt twarzy, a jeszcze jak ziemniak jest zdrobniony(ziemniaczek) to pozytywnie.
  • Odpowiedz