Wpis z mikrobloga

Brzydki facet wrzuca #pokazmorde:

Wszyscy się śmieją, sarkastycznie wyzywają, a op nie ma z tym żadnego problemu. Ogólnie miła, śmieszkowa atmosfera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brzydka #p0lka wrzuca #pokazmorde:

Gdy tylko ktoś odważy się coś z krytykować, nie powiedzieć jaka to ona nie jest piękna i cudowna, to płacz i lament.
Innym różowym odpala się solidarność jajników, milion wpisów i komentarzy,
broniących biedną, uciśnioną p0lke " HurRR durr jak śmiesz, NIGDY chyba nie widzieliście PRAwDZIwEJ k0BieTY!!!" wieloryba chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kolejne wyzywają na lewa i prawo od mizoginistów i przegrywów, o tym jak muszą dorosnąć, a ona jest piękna, taka jak jest!!! ()

#przegryw #logikarozowychpaskow #heheszki #gownowpis
KiraQueen - Brzydki facet wrzuca #pokazmorde:

Wszyscy się śmieją, sarkastycznie wy...

źródło: comment_WpbDiycX1LCEpeLoL0Qma0p3r1gA5WZw.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brzydki facet wrzuca #pokazmorde: Wszyscy się śmieją, sarkastycznie wyzywają, a op nie ma z tym żadnego problemu. Ogólnie miła, śmieszkowa atmosfera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


mój kolega popełnił s---------o właśnie z tego powodu, że z niego szydzili ty kretynie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzywy_odcinek: Puknij się w łeb debilu.
piszesz k---a z d--y o jakimś kolegu(jakby wgl była to anoligiczna sytuacja) i piszesz jeszcze, że mi nie darujesz.

Tak k---a, poniosło CIEBIE i pomyśl o czym piszesz do innych. Ale nie będe się z ciebie śmiał bo może boleć cię ten temat.
  • Odpowiedz
@HeniekGamer: zaruchałem i to o wiele, wiele ładniejszą i seksowniejszą, a zgadzam się z jego zdaniem i co to ma do rzeczy?
To, że nie umiem grać w piłkę nożną nie oznacza, że nie mogę powiedzieć, że Rasiak to największe drewno w historii.

Wrzucasz swoją twarz i są pozytywne komentarze - spoko. Jeżeli wrzuciłeś to dla pozytywnych komentarzy - musisz się liczyć, że będą i te negatywne. Bo inaczej po
  • Odpowiedz
@KiraQueen: Nie widać całości, ale laska nie jest brzydka na pewno. Nadwaga odejmuje zawsze atrakcyjności, ale twarz ma w porządku. Oczy wydają się ładne, nos symetryczny, ładny kształt buzi i włosy. Oberwało jej się za brak 50kg, a nie za ogólnie pojętą szpetność.

Poza tym już, że mówienie komuś, że jest brzydki jest bardzo przykre i nieeleganckie. Rysów twarzy nie można zmienić. Nie każdy musi Ci się podobać, ale czy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quercy: ja nie mówię o konstruktywnej krytyce. A o hejcie jaki leci ze strony tych przegranych życiowo błaznów. Płaczących że żadna ich nie chce. No ale większość przegrywow to nie tylko ryje 1/10 ale też spaczone charaktery itp.
  • Odpowiedz
@KiraQueen: O ile sam nie jestem za chamską krytyką, tak z drugiej strony ma ona swoje plusy. Wiele osób żyje w bańce zwanej wcześniej wspomnianym już FB, Instagramem i innymi tego typu stronami gdzie kobiety wyglądają o wiele gorzej a i tak dostają poklask, superki itd. Większą krzywdę takim osobom robią osoby, które na siłę słodzą komuś, kto mógłby wyglądać lepiej chociaż odrobinkę. Często w przypadku kobiet problemem jest zazwyczaj
  • Odpowiedz