Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam do wymiany #silnik w moim aucie. Silnikow do tego konkretnego auta jest bardzo malo w internecie, w dodatku z niewiadomym przebiegiem i daleko (duzy koszt wysylki)

Praktycznie w cenie niepewnego i byc moze uszkodzonego silnika mozna kupic juz w Polsce blisko mnie Anglika z malym przebiegiem ktory w moim planie moglby zostac przetestowany podczas ostrej jazdy czy jest sprawny, czy bierze olej itp. Dodatkowy atut to taki ze samodzielnie dojechal by do #warsztat ako dawca (odpada koszt i problem z wysylka silnika) Jak to zrobic zeby kupic anglika, wymontowac silnik, ewentualnie pare drobiazgow i oddac reszte na #zlom ? Najlepiej wszystko legalnie. :) ale cholera wie jak sie to robi wiec dlatego dodaje z anonimowych :)

Oczywiscie chce to zrobic tak, zebym nie musial tego anglika rejestrowac, ani tym bardziej placic #ubezpieczenia ktore w ich przypadku jest podobno ogromne. Moze sie myle?

Moze pytanie nieodpowiednie do mirkowyznan, bo nie zwiazane z przegrywem ale mam nadzieje ze dodacie bo mi zalezy :)

#mechanikasamochodowa #samochody #mechanika #prawo #samnaprawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam do wymiany #silnik w moim aucie...

źródło: comment_dRqbMMYShaBN0CWnFTx9dERB3uyfSnFA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz