Wpis z mikrobloga

@clown9: nie dostałabym, jestem w (jak na razie) szczęśliwym związku małżeńskim z Chadem ¯\_(ツ)_/¯

@psi-nos: jeśli miałyby do wyboru przegrywa, przegrywa albo przegrywa, to pewnie w końcu by zaczeły

@PaulStanley: no właśnie - a z drugiej strony madki też musiałyby spojrzeć na rzeczywistość bardziej trzeźwo
Skąd wy się w ogóle bierzecie na wykopie?


@arek4444: z nudów wieczorkiem.

Kolejna która wygrała na loterii genetycznej.


mam przepraszać za to, że jestem mała, ruda, chuda, wychowana tak żeby dbać o swojego faceta, zboczona jak mam ochotę, oglądam anime i lubie cosplay? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a takiego xD
@e-w-a: Prawidłowo. Do tego musieliby spłodzić co najmniej dwójkę dzieci+ (w zależności jak młoda jest madka) żeby przegryw mógł się uwolnić. Wtedy dzietność się poprawi i będzie kto miał pracować na emerytury. Po wszystkim przegryw w zasługi dla państwa nie bedzie musiał płacić alimentów, bo państwo przejmie opiekę nad dziećmi i w zamian bedzie mógł przejść na wcześniejszą emeryturę.
Taka jest moja koncepcja.
@e-w-a: Nie, nie masz przepraszać. Po prostu będąc genetycznie perfekcyjnym osobnikiem (musisz taka być, inaczej chad by cię nie zechciał) nie powinnaś robić postów na #przegryw.
Bo to trochę tak jakby Bill gates przyjechał Maybachem na jakąś prowincjonalną wieś w Kongo i sobie kpił z mieszkańców, że "powinno się wymusić prawnie żebyście pracowali i byli bogaci jak ja".