Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie nudzą te filmy które ostatnio wrzuca Jacuś na swój kanał. Oczywiście rozumiem powód - potężny kryzys wizerunkowy, zbiórki zablokowane bo defraudacja, prokurator... Coś czuję że dawny #patostream już nie wróci. A tak czekałem na nowe filmy z Magdą i Cyganem, którzy w tym tygodniu mieli się wziąć do pracy. Czy się doczekam?

#jaktoogarnac
#kurzatkowski #patostreamy
  • 12
@matador74: zle mowisz, bo zbiorki byly zablokowane, co nie znaczy zamkniete. Po sprawdzeniu zostaly odblokowane. Nie siej plotek, bo zadnej defraudacji nikt nie udowodnil, . Rozumiem, ze o prokuraturze wiesz od pana z Ameryki.:), juz dawno bil sie w piersi i przysiegal na swoje życie , ze ma haka na Jacka. Jak do tej pory czekamy, czekamy i czekamy. Jezeli juz widze Cie, to chcialam jeszcze zdementowac jedna Twoją plotke- natomiast
Jezeli juz widze Cie, to chcialam jeszcze zdementowac jedna Twoją plotke - natomiast nie zostales wyrzucony z JtO,tylko nie przyjety, z czego napewno jestes zadowolony.:)


@33twarda-jak-Stal: byłem tam też wcześniej.

Wpadaj tu częściej, bo trochę mi brakuje punktu widzenia obrończyń Jacusia czyli grażynek. A tu na wykopie nic tylko krytyka i hejt względem biednego szlachetnego Jacusia. Pisz częściej.
@matador74: Myślę, że pato powróci. Placek był parę razy na fundacji, miał okazję nagrać filmów do przodu i to zrobił, ale serial z Magdą i Cyganem za dobrze się wyświetla, by od razu z niego rezygnować. Choć sądzę, że Kierownik kombinuje jak się z tego wykręcić bo część widzów ma ich już dość a zbiórki kuleją.
@kafarafka: Też myślę, że z Magdy i Janka pociśnie ile się da - ludzie ich lubią. Natomiast mnie ciekawi czemu nie ma filmów z Karoliną. ??? Zbiórki chyba też padły, wydaje mi się że nawet dla grażyn to było za dużo. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@33twarda-jak-Stal: Asia, skoro już postanowiłaś się tu wypowiadać to może powiesz, bo mnie to nurtuje...czy to kasowanie i koszenie niewinnych nawet komentarzy na lajwach JtO to wasza - hashtagów nadgorliwość czy przykaz waszego guru?