Wpis z mikrobloga

Zacznę sam pić jak jutro też on będzie :) Świetny człowiek, ale co za dużo to niezdrowo.
Przy okazji runął mit katorżniczej pracy jaką tam niby mają wykonywać do której końskie zdrowie jest potrzebne jak tu i na YT w komentarzach mi pisano - pobudka co prawda o 5, ale potem czytanki, kawka, wyjazd do pracy pewnie koło 7 dopiero. 10 śniadanie i pół godziny przerwy, 14 przerwa, 16 obiad i potem wyjazd na spotkanie AA... Normalnie obóz pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza wyjazdami na AA zwykły pracujący dzień każdej normalnej osoby.
Ludzie na to bóldupią bo woleliby oglądać zachlanych patusów (nie zabraknie ich pewnie w kolejnych odcinkach) albo serial z Cyganem zamiast ogarniętego, aczkolwiek lekko nawiedzonego kolesia. Niech się Tadeuszowi wiedzie.
#jaktoogarnac #kurzatkowski #patostreamy #patologiazmiasta #polskiyoutube #alkoholizm #bezdomnosc
  • 5
@pirat_sowa: Zajęci - tak, ale nie zarobieni. Z niektórych wpisów wyłaniał się obraz jakby oni w kamieniołomie pracowali, do tego odnosiłem się w swoim wpisie.
Co do 8-godzinnego snu oczywiście czasy się nieco zmieniły, ale pamiętam jak mój ojciec jeździł do pracy kilkadziesiąt kilometrów jako murarz i naprawdę rzadko spał ponad 6 czy 6.5h, jego znajomi czy ogólnie ludzie z mojej miejscowości również. Wielu miało pracę oddaloną o 70-80km i sam