Wpis z mikrobloga

@Psajkoman: @asunez
Nie chce Wam burzyć obrazu świata, ale o ile Flaczki faktycznie robi się z żołądków, to te jelita, których się tak brzydzicie znajdują się na każdej cienkiej kiełbasie. A raczej kiełbasa znajduje się w tym, co kiedyś było wypełnione g...em.
@premo: Jak mawiał mój znajomy "harcerz nie świnia, wszystko zerzre", a tak serio to pół życia nie jadłem flaczków bo mi za młodu powiedzieli, że to be i w ogóle fuj. Do czasu kiedy przypadkiem podali je w hotelu przy okazji jakiegoś wyjazdu. Pytam kelnera co to za zupka była bo przednia, a ten do mnie "flaczki proszę pana" no i byłem zmuszony przekląć wszystkich, którzy za młodu obrzydzali mi ten
Nigdy nie rozumiałem sukcesu flaczków. Jak można jeść gównociągi zwierząt? To chyba jeszcze za czasów kiedy była bieda i jadło się co było, a nie co się chciało.


@asunez: masz rację, nie zrozumiesz.

Można minusować.


@asunez: taktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@E_li_mi_nator: kurła chyba faktycznie masz racje, gdy na to patrzy sie w tych kategoriach to można się złapać za głowę jak to można w ogóle jeść, ale taką kiełbe z grila #!$%@?ł by aż by się uszy trzęsły