Wpis z mikrobloga

Wiemy kto prowadzi media społecznościowe Ministerstwa Sprawiedliwości. Odpowiedź z umową zleceniem i rachunkiem Dariusza Mateckiego tutaj. Umowy o pracę nam nie udostępniono.
Według tego znaleziska, ten pan jest Wam dobrze znany.( ͡° ͜ʖ ͡°)

___
Pomóż nam sprawdzać, jak jest! Przekaż 1% -> KRS 0000181348
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #60groszyzawpis?( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka
WatchdogPolska - Wiemy kto prowadzi media społecznościowe Ministerstwa Sprawiedliwośc...

źródło: comment_Eercd5Y6bchbnMeRUVfZcpvHVI1xCON5.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Skąd pomysł o pytanie o to? W sumie bym nie chciał być tak 'podrzędnym' pracownikiem, jeśli moje imię i nazwisko mogłoby latać po internecie w takim kontekście. A może chodziło wam tylko o kwotę, a imię i nazwisko dali wam gratis?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MKULTRA: ty jesteś jakiś rabniety? Informacja należy do zbioru informacji dostępnych publicznie wobec tego nie ma znaczenia gdzie ja umieścisz. To już wiem czemu @ZaplutyKarzelReakcji ma cię na czarnej. Nie mógł znieść takiego tytana intelektu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: nie jest osobą publiczną. Stary jeżeli organizacja pozarządowa mająca chronić transparentności, wartości demolratycznych. Przekracza granice, to gdzie skończymy z tym wszystkim? Myślisz że opozycyjna trollnia z wykopu nie będzie teraz tego gościa gonić? Stary za prowadzenie profilu za 13pln na godzinę. To jest chore.
  • Odpowiedz