Wpis z mikrobloga

Wiemy kto prowadzi media społecznościowe Ministerstwa Sprawiedliwości. Odpowiedź z umową zleceniem i rachunkiem Dariusza Mateckiego tutaj. Umowy o pracę nam nie udostępniono.
Według tego znaleziska, ten pan jest Wam dobrze znany.( ͡° ͜ʖ ͡°)

___
Pomóż nam sprawdzać, jak jest! Przekaż 1% -> KRS 0000181348
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #60groszyzawpis?( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka
WatchdogPolska - Wiemy kto prowadzi media społecznościowe Ministerstwa Sprawiedliwośc...

źródło: comment_Eercd5Y6bchbnMeRUVfZcpvHVI1xCON5.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moskfit: nie ma informacji, kto prowadzi profil na wykop.pl ;P Ja się nie dziwie. Wyobraź sobie, że trolle wykopowe potrafiły mi do szefa do pracy dzwonić i mnie oczerniać. Wystawili gościa na ataki nagrzanych gości. Granica została przekroczona.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: cześć, kolega @MKULTRA ma wątpliwości, kto z Was prowadzi profil na wykop.pl. Można to uzupełnić w zakresach obowiązków, ewentualnie w który punkt to się łapie? https://bip.siecobywatelska.pl/index.php?id=667&id2=638

@MKULTRA jest to informacja publiczna, ministerstwo ujawniło dane... Jeżeli podejmujesz tego typu pracę powinieneś być świadomy odpowiedzialności za tym idącej. Tak po ludzku: niech się powstydzi. A jeżeli nagrzani goście będą łamali jego prawa, grozili itp. - ścigać i skazywać.

I
  • Odpowiedz
@moskfit: ale ujawnianie pełnych danych osobowych i koneksje do anonimowych profili na portalach społecznościowych wykracza poza informację publiczną i mogą za to beknąć.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: ministerstwo za to, że rachunek zanonimizowany udostępniło, watchdog za to że go wstawił, wykop.pl za screena gdzie opisują powiązania miltikont, wykopowicz który wstawił screena tutaj czy watchdog który napisał, że chyba tego pana znamy? w którym punkcie złamano Twoim zdaniem prawo? czy coś mi umknęło
  • Odpowiedz
@moskfit: czy treść zapytania dotyczyło tożsamości Pana Dariusza? Wiesz, to jest ministerstwo sprawiedliwości i mogli puścić podpuchę. Stać ich na to. Jak watchdog dostanie wyrok w tej sprawie, a wygląda, że jest to możliwe, to potem instytucje publiczne, będą mogły przy kolejnych zapytaniach ze względu na ten wyrok odmówić.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: czekaj czekaj, sugerujesz że ministerstwo sfałszowało odpowiedź, czy że ujawniło dane których nie powinno? Bo stać ich na podpuchę? Oj przydałoby się by prokuratura i sądownictwo to wyjaśniło. Oh wait, prokuratura i sądy podlegają temuż ministerstwu?
  • Odpowiedz
@moskfit: nie ministerstwo dało odpowiedź, a Watchdog powinien zasłonić nazwisko i nie napuszczać bandy trolli na gościa spamującego dla ziobry za 13pln/h. Jeżeli wniosek był o zarobki, to powinni zanonimizować dane. Pan Dariusz nie pełni funkcji publicznej, tylko pełni usługę na rzecz Ziobry, czy tam Jakiego.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: z tym 13pln/h też nie przesadzaj, obstawiam bardziej mmsy czy inne whatsupy "ej wstaw notkę z tym zdjęciem", niż pracę poniedziałek-sobota 8-20.

No cóż, jeżeli ktoś dostrzeże tu złamanie prawa, złoży sprawę w sądzie to sprawdzimy czy złamano prawo.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: tak oświadczył i zostało to przyjęte, to fakt. Jak było, nie wiem. Ale na pewno jest przeszczęśliwy i bardzo lubi swoją pracę, skoro zarabia zdecydowanie poniżej płac w warszawie poniedziałek-sobota 8-20.

Jeżeli uważa się nękany poprzez działania watchdog - chętnie zobaczę zawiadomienie i później wyrok.
  • Odpowiedz
@MKULTRA

eeee rodo?

Nie ma tu nic do tego. Pan Dariusz Matecki podpisał umowę cywilnoprawną z Ministerstwem Sprawiedliwości. Podlega ona udostępnieniu – zerknij sobie do ustawy o dostępie do informacji publicznej czy artykułu 61 Konstytucji.

dostęp do informacji publicznych nie jest równoznaczny z upublicznianiem czyichś danych osobowych na forum publicznym

Uzyskaliśmy te informacje w drodze wniosku o informację publiczną, nic nie stoi na przeszkodzie, by je upubliczniać. Ba, nawet poprawiliśmy to
  • Odpowiedz
@moskfit @MKULTRA

kolega @MKULTRA ma wątpliwości, kto z Was prowadzi profil na wykop.pl. Można to uzupełnić w zakresach obowiązków, ewentualnie w który punkt to się łapie? https://bip.siecobywatelska.pl/index.php?id=667&id2=638


@MKULTRA nie ma informacji, kto prowadzi profil na wykop.pl ;P Ja się nie dziwie

Może zakres obowiązków w BiP rzeczywiście warto o to uzupełnić, niemniej bez problemu znajdziesz ją
  • Odpowiedz