Wpis z mikrobloga

Skopiowane z fragny:

Oda.


O Drogi Saważu,
Mój przyjacielu

Lekceważony, karcony, łajany, przez wielu.
O wtórność, banał i nijakość rugany
Żeś plastikowy, chemiczny - zarzuty masz

Ale...

Ja ci wybaczę te zbrodnie, zlituję,
Udzielę azylu ...

Zaaplikuję...

Popieść swą wonią
Me zmysły węchowe, ja...

Nie chcę Dylanów czy innych Carbonów

W niedoli i szczęściu
Mój drogi Diorze,
będziemy już razem
W mróz, skwar, niepogodę...

A jeśli czasami agresor zaskoczy,
By zniszczyć mentalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boa_dupczyciel: Wiele perfum mających zła prasę to tak naprawdę bardzo dobre zapachy. Obrywają przez hype, popularność i często przez to, że gawiedzi po prostu się znudzą. Dlatego ja nie zwracam uwagi na opinie - jeśli zapach mi się podoba, to go używam.

@stol_z_powylamywanymi_nogami:
Ja np tak mam z Diorem Fahrenheit, nie mam żadnego w kolekcji i chyba pora to zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak większość "przyjemniaczków" z mainstreamu mi się podoba, tak Savuage mi absolutnie nie podchodzi i jest dla mnie syntetyczny, choć mam zapachy do 100 zł, które na pewno są z gorszych składników, a mimo to tego popularsa od Diora nie lubię i stawiam niżej w swoim prywatnym rankingu, niż choćby takiego Chrome Azzaro. Popularność nie ma tu dla mnie znaczenia, bo zlewam się linią Chanela Allure i są to dla mnie TOPy.
@boa_dupczyciel: a do której pory roku najbardziej Ci pasuje Sauvage? Mocny, intensywny killer mogło by się wydawać na idealny na zimę. Ja używałem go również w cieplejsze dni, choć przyznam, ze to właśnie zimą, gdy jest grubo poniżej zera jest najostrzejszy, najbardziej świdruje w nosie i chyba najtrwalszy... Natomiast w cieplejsze dni trochę łagodnieje i inaczej się układa także duży plus.
@tomislawniepelka: ale wiesz, że nie trzeba uważać się za znawce żeby mi się nie podobał Sauvage? Jak jestem fanem hip-hopu to musi mi się podobać muzyka Eminema czy mam prawo tylko sluchać Kanye Westa i Wu-Tang Clan? Świat nie jest czarno biały i jednemu się podoba bardziej M. Monroe a innemu A. Hepburn.