Wpis z mikrobloga

@GlobalEliteShop: Trochę zielony jestem w te klocki, domyśliłem się, że jest to 1 konto współdzielone, ale nie ma żadnych zabezpieczeń aby taki proceder nie funkcjonował? Nie wspieram, nie mam czasu na granie, ale mój bratanek prosił mnie o gierkę na urodziny i tak szukałem na allegro i znalazłem takie aukcje i mnie mocno zaszokowało
@Psajkoman: Jest to co najmniej nieładne i sam nie korzystam, ale generalnie, z tego co wiem, #!$%@? ci zrobią.
Jest to piractwo na zasadzie "niby tak ale nie do końca". I chyba cały problem tkwi w interpretacji tego zjawiska :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rciniak: prawnie tez zabronione. Nie tak dawno złapali kilku i dostali zawiasy bo sąd przychylił się do wniosku, że wydali kupę kasy na gry A dużo nie sprzedali, na tyle że nawet na 0 nie wyszło. Nie pamiętam, ale albo konta Sony albo steam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potente: no był, tylko nie mam czasu szukać. Pisali o tym na bezprawniku i/lub niebezpieczniku. Z tego co pamiętam upiekło mu się trochę, bo żadnej korzyści majątkowej nie zdążył osiągnąć(kupił powiedzmy 30 gier po 260zł A to co zarobił, to nie wyszedł na 0 i tylko dlatego mu się udało) za szybko go złapali