Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi moi mili, gdzie kupić buty, żeby nie użerać się później z reklamacjami?

Siadły mi najbardziej biegowe najacze z serii RN Flyknit, potrzebuję butów jak najlżejszych i jak najlepiej wentylowanych.

Trochę biegam, ale głównie chodzę. Całkiem sporo, zwłaszcza w niezimowym okresie.

Przerobiłem już dwie pary, które były użytkowane zwyczajnie, ale się po prostu popruły/uszkodziły. Niestety to ja, jak się okazuje, nie potrafię chodzić, rzeczoznawcy mi wmawiali, że butów nie wiąże (co jest oczywiście bzdurą), a tak w ogóle to za późno zgłosiłem usterkę (jakby to miało jakiekolwiek znaczenie - buty półroczne) i jakbym miał przed każdym założeniem buta je analizować, czy nie widać przypadkiem żadnych uszkodzeń i czy nie trzeba biec do sklepu z reklamacją.

Macie jakieś sprawdzone sklepy? Może jakieś alternatywy do butów jak ze zdjęcia?

#streetwear #buty #butyboners #butydobiegania #nike
ShotgunXC - Powiedzcie mi moi mili, gdzie kupić buty, żeby nie użerać się później z r...

źródło: comment_g7nu5w3RxfRAMDiTNniak57dpJx1WVmg.jpg

Pobierz
  • 9
@TOTYLKO_JA: Kupiłem jedną parę w takowym. Uznali, że to moja wina, ale grzecznościowo je mogą naprawić, a żądałem wymiany na nowe lub zwrotu pieniędzy, bo już wcześniej były naprawiane.
@TOTYLKO_JA: Mam już dość użerania się z tymi chamami, miałem ostatnio sporo takich przepraw, nie tylko z branżą obuwniczą związanych. Chciałbym po prostu trafić na jakiegoś uczciwego sprzedawcę. Po głowie chodziło mi Zalando, może oni mają jakieś lepsze standardy jako niemiecki sklep.