Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Cheeseburger, który miał 37,84% głosów i zajmuje on 4. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszego burgera z McDonald.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Cheeseburger, który miał 37,84% głosów i zajmuje...

źródło: comment_OXA4Dn1fJkXkDQks9aNPfrwu7ngphRzX.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszego burgera z mcdonalda

  • Bigmac 32.2% (864)
  • Wieśmac 38.2% (1027)
  • McRoyal 29.6% (795)

Oddanych głosów: 2686

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj jadłem tego McRoyala i dla mnie o wiele gorszy, praktycznie czuć tylko cebulę, za to WieśMac jest cudowny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
U mnie to:

0. Drwal (Ale sezonowa więc...)

1. Wiesmak bez cebuli + dodatkowy ser x1-2 + dodatkowy sos x1-2 (a jeśli to podwójny wiesmak to sos x3) + plaster bekonu (tylko że wtedy taki wiesmak na sterydach to nawet 23zl)

(2.)
  • Odpowiedz
@furcio: Nigdy w wieśku nie było wieprzowiny. Kiedyś z tego co pamiętam były 2 kotlety wołowe o rozmiarach tego z cheese'a, a później zmienili na jeden rozmiaru McRoyalowego.


@dariot: był kiedyś Wieprzmac - w czasach gdy było głośno o chorobie szalonych krów i ludzie zaczęli autentycznie bać się wołowiny... Nie miał on nic wspólnego z wieśmakiem poza podobnie brzmiącą nazwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz