Wpis z mikrobloga

@Sojerr: A, wybacz, nie doczytałem.

No na pewno jest taniej. Poza tym środowisko podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie trochę też ma na to wpływ jakość powietrza i fakt, że w sumie dystans jest podobny, choć dojazd do Krakowa z pewnością jest lepszy (A4 z Podkarpacia i S7 ze świętokrzyskiego, bo S19 to może za 15 lat będzie, jak to wszystko będzie szło tak, jak idzie). No
@Tobiass Tego bym nie powiedziała. Lublin może być duży dla Ciebie, ale wciąż jest mniejszy niż Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa. Widać czuła się tam bezpiecznie.
Tylko ludzie z mentalnością warszafki mogą twierdzić że Lublin to pipidówka.


@Tobiass: Lublin to turbo pipidówa - nawet nie ma co robić o 22 na mieście, żadnych dużych koncertów, imprez sportowych, żadnych dużych korpo, brak sensownych połączeń lotniczych gdziekolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mówię że to złe miasto do życia, bo tego nie wiem, ale tak - to jest pipidówka
@Tobiass: Ale ja się z @powaznyczlowiek: w zupełności zgadzam. Wyjdź sobie do klubu w wakacje albo do knajpy na tygodniu kiedy studenci #!$%@?ą do domu. Susza posucha i dramat. Wydarzenia kulturalne? juwenalia? gdzie co roku jest coraz biedniej. Koncerty? jakie i gdzie? Alvaro Soler raz na 10 lat xD. Lublin to dziura, kulturalnie może tego nie widać, ale jeśli chodzi o rozwój kariery to ona nie istnieje. A robi się
@Tobiass: A ja nie rozumiem jak ktokolwiek może wybrać Kraków zamiast dowolnego innego miejsca na świecie. Naprawdę, Kraków jest najgorszym miastem do życia w Polsce. Ceny jak w Warszawie, zarobki jak w Rzeszowie, korki gorsze niż we Wrocławiu a smog gorszy niż w Katowicach. To miasto jest ok, żeby tam żyć po studencku, ale nie na stałe.
Ceny jak w Warszawie, zarobki jak w Rzeszowie, korki gorsze niż we Wrocławiu a smog gorszy niż w Katowicach. To miasto jest ok, żeby tam żyć po studencku, ale nie na stałe.


@StefanEm: nie,nie,nie, To się zmieni Kraków jest pionierem walki z zanieczyszczonym powietrzem w Polsce. Od 09.2019 zakaz palenia węglem na terenie całego miasta. Poza tym w innych miastach oprócz północnej Polski problem jest ten sam, tylko dużo mniej medialny.
@MatEng: Nie rozśmieszaj mnie. Zgodnie z pierwszymi założeniami to S19 wzdłuż Podkarpacia miała być gotowa w całości 3 albo 4 lata temu. Widzisz gdzieś obwodnicę Kamienia? Albo węzeł koło Niska? Nawet na mapach go nie znajdziesz, bo na ten pierwszy dopiero organizują przetarg, a drugi chyba w ogóle jeszcze nie wyszedł poza projekty.