Wpis z mikrobloga

jako że wiosna się zbliża postanowiłem rozejrzeć się za #longboard , jako że doświadczenie mam blisko poziomu zero ( jedynie na snowboardzie smigalem dotychczas ) to chcialbym kupic jakas deche nie za drogą bo jak mi sie nie spodoba to bedzie szkoda sianka. Po obeznaniu z olx znalazlem deche Longboard Remember Acacia za 150 ziko używke ( ponoc 3 razy byla jezdzona , po fotkach rzeczywiscie wyglada spoko ) i tutaj pytanie do was czy opłaca się brać ? czy może macie coś fajnego do polecenia tak w granicach 200/250 PLN moga byc uzywki rowniez ale w dobrym stanie oczywicho
#skateboarding
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@munchkin: zdecydowanie nie kupuj tego. Tak jak napisał poprzednik 500 to takie mniej więcej minimum na start. Poszukaj jakiegoś używanego Landyachtz'a albo coś takiego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@munchkin: spoko tylko to nie nazwał bym tego longboarem. Sam śmigam na Dinghy. I jesli interesuje Cię typowe miejskie przemieszczanie się to bardzo spoko i polecam. Jeśli jednak chcesz poodpychac się tak totalnie na przyjemności, bezcelowy cruising to polecam coś większego. Tutaj wszystko zależy od potrzeb. Większa deska jest wygodniejsza do jazdy i stabilniejsza jednak minusem jest mobilność. Trzeba pamiętać że czasem trzeba deskę wziąć w łapy i przenieść etc.