Wpis z mikrobloga

MotoMirki, czy ktoś może mi powiedzieć kilka słów na temat serwisowania Volvo V50 D5 180km? Regeneracja turbo, komplet wtrysków itp. Auto swoje lata ma i przebieg też, dlatego chciałbym się przygotować na wszystko, jeżeli chodzi o grubsze koszty po zakupie. Zastanawiam się nad kupnem tej oto sztuki:

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v50-2-4d-180km-klimatronic-xenon-opony-zima-komplet-kol-letnich-ID6BEwpE.html#496ef4a7bb

Ogólnie celowałem w zwykłego 2-litrowego diesla 136km, ale tutaj pojawiło się takie D5, to zacząłem nad nim rozmyślać. Czytałem, żeby unikać automatów, bo podobno awaryjne, ale to nie problem, bo i tak chcę manuala. Ze sprzedawcą się jeszcze nie kontaktowałem, więc nie mam więcej informacji ponad to, co jest podane w ogłoszeniu.

#samochody #volvo #volvofanclub
  • 24
  • Odpowiedz
@manieekkk No wiesz, ojciec jeździł 9 lat i nic się nie działo, tylko czysto eksploatacyjne wymiany, a ja zaraz jakieś hydro poduszki silnika, błędy przez zaśniedziałe kostki itp xD więc reguły nie ma niestety
  • Odpowiedz
@manieekkk: ja już kupiłem (od firmy) i za 1-2 tyg odbieram s60 d5 185km z uwaga przebiegiem 420 ;) 2008r. Ciekaw jestem jak to jeździ ;) będę miał lada dzień faktury za okres ostatnich lat użytkowania.
  • Odpowiedz