Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli teraz 15 lat i mając wiedzę, doświadczenia i rozkminy z dzisiaj to co byście zmienili w swoim życiu? Do czego byście nie dopuścili?

Ja bym chyba jednak uwierzyła w siebie, poszła na biolchem i startowała na weterynarię gdzie do końca życia bym leczyła kotki, pieski i wsadzała krowie ręke do dupy ()
I nigdy bym sama nie ścinała grzywki.

#nocnazmiana #glupiewykopowezabawy
  • 91
Gdybyście mieli teraz 15 lat i mając wiedzę, doświadczenia i rozkminy z dzisiaj to co byście zmienili w swoim życiu? Do czego byście nie dopuścili?


@konsumatumest: Pojechałbym na Work&Travel do USA przed studiami, a później wybrał się na medycynę ;)
Natomiast "mając wiedzę z dzisiaj" znałbym wyniki lotto oraz co typować u bookmachera oraz jakie były sytuacje na giełdach :-)


@uhu8: w lotto byś nic nie ugrał. Wyniki są sztucznie kontrolowane w ich systemie. Na giełdach jeśli byś zbyt mocno korzystał, to zmieniłbyś układ sił, i cały misterny plan #!$%@?.
@konsumatumest
- Poszedłbym na gownostudia, gdzie nic się nie robi tylko imprezuje, na które bym nie chodził dopóki by mnie nie wyrzucili.
- Wcześniej zaczął pracować, wyjechał ze granicę jak był na to największy boom
- Nie kisiłbym się w nieudanych związkach tylko więcej czasu poświęcił innym
- Zaczął już wtedy chodzić na siłownię
- Na pewno nie doprowadził do sytuacji, w których za dużo wypiłem, zapaliłem i potem umierałem.
- Nie
Gdybyście mieli teraz 15 lat i mając wiedzę, doświadczenia i rozkminy z dzisiaj to co byście zmienili w swoim życiu? Do czego byście nie dopuścili?


@konsumatumest: mniej bym się przejmował sprawami, na które nie mam wpływu, staranniej bym sobie dobierał znajomych, odpuszczałbym łatwe okazje. W sumie to i tak niczego nie żałuję, bo dziś #wygryw w #!$%@?, ale mogło to dużo mniej złych emocji i rozczarowań kosztować.