Wpis z mikrobloga

Najgorsze jest to, że człowiek mieszkający w Warszawie chętnie poszedłby na mecz, pokibicował, wypił piwko i poszedł do domu. Tak mogłoby być, ale nie będzie. Nikt normalny nie chce się identyfikować z mafią i sebami, która #!$%@? takie rzeczy, bije swoich na trybunach i przyszła tylko po to, żeby obrażać innych. Smutna prawda. #legia #niepopularnaopinia #mecz
  • 35
  • Odpowiedz
@VascoDeGamer: tak na każdym stadionie w polsce jest, tj jedna wielka patologia i sebixy, gdyby była normalność na stadionach to co weekend byłyby w pełni wypełnione, ale nikt z normalnych ludzi nie będzie chodził bo jakiś sebix bo zobaczył co #!$%@? śmieciu nie kibicujesz i by już #!$%@? dawał xD
  • Odpowiedz
@olekturbo: kiedyś mało #!$%@? nie dostałem na takim „neutralnym” sektorze tylko dlatego, że chciałem usiąść na swoim miejscu zgodnie z biletem. Oczywiście na moim miejscu siedział jakiś seba, który siedzi na tym krzesełku „od zawsze”
  • Odpowiedz
@VascoDeGamer: Kiedyś jako słoik mieszkałem w Wawie, od czasu do czasu chodziłem na Ł3. Nie w roli kibica, ale żeby zobaczy kawał porządnej piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zapomnę, jak po #!$%@? w lidze z Arką 3:0 u siebie (to było świeżo po awansie do LM za Hasiego) o mało nie dostałem #!$%@? w autobusie od trzech #!$%@? jak stodoła Sebków z Żylety, bo nie
  • Odpowiedz
@VascoDeGamer: czlowieku stadion to nie teatr. Nikt nie zajmuje swoich krzeselek ludzie. Pare dobrych lat temu rzadko krzeselka byly w nizszych ligach. Przyjdz kup sobie bilety na rodzinny czy jakikolwiek inny uszanuj panujace zasady a napewno nic zlego cie nie spotka
  • Odpowiedz
@VascoDeGamer a ile razy byles na Legii? Ja chodze i z dziecmi-wprawdzie nie na Żylete ale na Silvera. Masz tam piwko,wino, calkiem niezle zarcie, dzieci maja strefe zabawy.
Jak ide sam to chodze glownie na trybune Wschodnia, nie cxulem nigdy zadnego zagrozenia. Takze wydaje mi sie ze moze za duzo sie naczytales jakis glupich gazet gdzie strasza jak to niebezpiecznie.
  • Odpowiedz
@Jurigag: czlowieku te zasady obowiazuja od stu lat. Nie sa wymyslone dzis albo wczoraj. Chyba poprostu nie jest to rozrywka dla was i tyle. Proponuje wypad do kina tam nikt nie krzyczy i wszyscy siedza gdzie trzeba
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: tylko że jest coś takiego jak oficjalny regulamin, a nie zasady które sobie sebixy wymyśliły, to tak jakby łamać sobie prawo bo 100 lat temu moi kumple wymyślili że będziemy je łamać i przyzwyczaj się do tego XDDDDD
  • Odpowiedz
@Jurigag: to przyzwyczaj sie ze tak tu jest i bedzie a jak nastepnym razem bedziesz mial klopot zajetego krzeselka to idz sie poskarz ochronie. Napewno pomoga. Ciezko zrozumiec ze to nie jest tego typu rozrywka? Rozumie ze dla ciebie jedyne bezpieczne zycie to to ograniczone sztywnymi zasadami?
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: od tego jest regulamin i prawo aby je przestrzegać a nie sobie wymyślać własne, to się nazywa anarchia i dlatego na naszych stadionach i nasza piłka nadal będzie w takim bagnie jakim jest dopóki nie zmieni się zachowanie i mentalność tych sebixów na trybunach
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: właśnie będą pełne bo jest masa ludzi która by poszła na mecz ale nie chce się utożsamiać z tymi sebixami i z tym bagnem, np ja bym chętnie poszedł na mecz ale wystarczy mi słuchanie #!$%@? tych idiotów na stadionach w tv
  • Odpowiedz