Wpis z mikrobloga

@sandra925: ja #!$%@? przypomniało mi się jak miałem 8 lat i pojawił mi się taki ekran i nie wiedziałem co zrobić. Starzy wezwali typa z serwisu a on podłączył klawiaturę
  • Odpowiedz
@sandra925: ja #!$%@? przypomniało mi się jak miałem 8 lat i pojawił mi się taki ekran i nie wiedziałem co zrobić. Starzy wezwali typa z serwisu a on podłączył klawiaturę


@kubson93

A następnie dostałeś #!$%@? za wydany przez starych hajs
  • Odpowiedz
@sandra925: to normalne kto pracuje w IT ten się nie śmieje . Jeśli jakikolwiek błąd wtedy F1 żeby kontynuować. A błędów pewnie mogły być setki i komu się chciało robić obsługę tego jedynego corner casa Jak i tak #!$%@? to da xd
  • Odpowiedz
@The_Leon_King: nie bo jeszcze przy okazji coś tam zrobił, ale sam fakt ze nie miałem komputera przez prawie tydzień bo czekałem na serwisanta od podłączenia klawiatury wspominam z zażenowaniem
  • Odpowiedz
@The_Leon_King: nie bo jeszcze przy okazji coś tam zrobił, ale sam fakt ze nie miałem komputera przez prawie tydzień bo czekałem na serwisanta od podłączenia klawiatury wspominam z zażenowaniem


8 latek powinien nie dopuścić do wydania 200 zł przez starych za podłączenie klawiatury przecież #januszcore
  • Odpowiedz
BTW. kompletne sprawne komputery z 386, 486 chodzą po kilka stów nawet do tysiąca jak napakowane kartami rozszerzeń a takiego kompa z Pentium 4 można kupić za stówkę na chodzie.
  • Odpowiedz