Wpis z mikrobloga

Było coś takiego jak II wojna i holokaust. Czy z wykopu dowiesz się o cierpieniach narodu żydowskiego i zagładzie milionów z nich? Nie: na wykopie najprędzej dowiesz się, że:
- wojna wybuchała za sprawą międzynarodowego żydostwa,
- zagłada została przez nich zaplanowana, aby wypełniły się prastare przepowiednie,
- została sfinansowana przez żydowskie banki z Ameryki,
- Żydzi chcieli, żeby ich zamykać do gett,
- Żydzi kolaborowali z nazistami,
- Żydzi walczyli u boku nazistów,
- Żydzi wydawali Żydów i pomagali ich wysyłać do obozów,
- uratowanych Żydów nie należało ratować,

Jeśli chodzi o ten skrawek historii, to mniej jest informacji o zbrodniach nazistów i komunistów. Wszystko kręci się wokół Żydów, którzy nie przedstawiani są tutaj bynajmniej jako ofiary, tylko jako najbardziej zbrodnicze kanalie.

To właśnie jest antysemityzm.


#neuropa #zydzi #bekazprawakow
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@lakukaracza_ Brawo, pożyteczny idioto Netanjahu. Faktycznie nikt nie wie o cierpieniach Żydów w czasie wojny, nikt nie trąbi non stop o tym wszędzie w każdej szkole w każdym kraju od 50 lat, wykopki powinni o tym 50 znalezisk dziennie robić xD. Szczególnie w kontekście obecnego negowania na świecie krzywdy Polaków i próby przypisania im odpowiedzialności za Holokaust.

@MateriaBarionowa

NIE MOŻESZ ZAPOMINAĆ ŻE WSRÓD TYSIĘCY OPRAWCÓW ZNALAZŁO SIĘ PARU ŻYDÓW WIĘC
  • Odpowiedz
Może weź słownik i sprawdz co znaczy antysmita.


@MateriaBarionowa: Problem w tym, ze antysemityzm ma definicje zawsze odpowiednia do sytuacji, w ktorej sie go komus zarzuca ( )¯\_(ツ)_/¯

Dlatego tez termin ten powinien brany byc tak samo, jak kazde inne wywody fantastow. Zydzi nie sa ani gorsi, ani lepsi niz inne narody. Nie widze wiec powodu by stosowac dla nich zasady oparte na fantazji.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: wiem, że i tak tego nie przeczytasz, ale trudno. Ta grafika to bullshit, a ja napiszę ci dlaczego:
1) Napisałeś o zamordowaniu 20 milionów niemieckich katolików przez Żydów zaś w grafice, którą podesłałeś masz napisane o ofiarach reżimu w ZSRR przez 69 lat jego istnienia XD
2) W kwestii Karola Radka. To, że był ukraińskim żydem to kłamstwo. Karol Radek owszem urodził się na terenach dzisiejszej Ukrainy (we Lwowie), ale identyfikował się jako Polak. Jego matka zresztą aż do śmierci mieszkała w Tarnowie, gdzie też się wychowywał i zakładał (wspólnie z późniejszym generałem Kukielem i aktorem Stefanem Jaraczem) lokalne koło "Promienistych", akademickiej organizacji powiązanej z PPS.

"Z pochodzenia Żyd, nie odebrałem wychowania żydowskiego. Od czasu przeczytania pierwszych książek od 1 klasy (nie przesadzam), od czasów uczenia się historii polskiej, uczenia się samodzielnego, tj. od 2 klasy normalnej, uważałem się za Polaka"

3) "Jewish communist gulags" - tylko dwóch szefów GUŁagu (Kogan i Pilners) było żydowskiego pochodzenia. Na tej samej zasadzie Czekę/GPU/OGPU/ można nazwać "polish communist secret police" bo jej szefami byli Polacy Dzierżyński
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Wychodzi na to że II wojna światowa to żydowska wojna domowa więc takie rzeczy jak Polskie ofiary można pominąć bo nie o to w tym chodzi przecież xD W końcu żydzi walczyli z żydami za pieniądze żydów używając żydowskich armii. Kurde a już myślałem że ten konflikt dotknął Polaków jakoś xD
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ O k---a nie myślałem że ty takie posta możesz jebnac i do końca wierzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) że będzie na końcu jakiś plot twist.. No niestety xD

Połowa tego co wypisałeś to oczywiście bzdury ale druga połowa, tz żydowska kolaboracja z Niemcami, Żydzi wydawali żydów, to są akurat fakty. A w tym całym p---------u chodzi o to żeby zauważyć że oni sami nie byli świeci
  • Odpowiedz