Wpis z mikrobloga

Witam, witam, sejsony tajge, ogunie… hyy, śmiać mi się chce tego typu, że… niby Janusz Kupiec z tym… #!$%@? wie… kim, ten… ciota, a nie - powiedziałem - łysa pała. Że niby śmietniku. Że niby śmientniku grzebaem. Kurrwa. Co wy gadacie? A no ta, zapniaem. Fejmu się… chcecie na…piś, co? Mmm, tojitoo… Ty balaronie jeden. Ty Janusz Kupiec, #!$%@?. Z dupy wyjęty, khurrwa. Czeba mmieć nieźle #!$%@? w gówce jak ty. Ale… #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta… baleron? No wygląda jak barenon. #!$%@?. Ja, z tymi jeszcze okularkami, okurarami, #!$%@?. Balero. Powiedz - kiedy ty… wiziaeś belerona z okularami, chyba tyko, #!$%@?, ty. Janusz Kupiec. Chyba ty, #!$%@?. Chyba ta. Taki bareno… #!$%@?. Czeba być ciotom jak on. Taki BALERON… Z okuralami? Okularami? Ja #!$%@?ę… No ta. Weź… troch… idź na siłownię, przy… troszczkę schudnij, bo… jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie człowiek. Tochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz… niemiło. Balero. Z okularami. Hyyy, hyy, ś… śmieszne jest. Do dziś mam z tego be… ubaw do… po pafy. Bęc!

#bonzo #transkrypcjategotypu
Formbi - Witam, witam, sejsony tajge, ogunie… hyy, śmiać mi się chce tego typu, że… n...
  • 3