Wpis z mikrobloga

DZISIAJ NIEDZIELA Z RZĄDOWYM ZAKAZEM HANDLU

Plusujcie jedną z nielicznych otwartych w #zakazhandlu sieć sklepów Żabka, wszyscy co tydzień plusują normalne sieci sklepów które otwierają swoje drzwi dla klientów w niedziele :)

Wołać/Nie wołać przy następnej handlowej niedzieli? Zostaw lub zabierz plusa z komentarza:

https://www.wykop.pl/wpis/31178543/#comment-110560173

#handel #wolnaniedziela #katotaliban #bekazkatoli
Rabusek - DZISIAJ NIEDZIELA Z RZĄDOWYM ZAKAZEM HANDLU

Plusujcie jedną z nielicznyc...

źródło: comment_tQH5uUxSAcdhGNoHNABhIhox3XNetU5W.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: Zawsze jak kupuję w Żabce w niedzielę, to dziękuję Pani kasjerce, że przyszła do pracy, abym mógł zrobić zakupy. Niby nic, ale zawsze się uśmiechają.
  • Odpowiedz
@Rabusek: ale by było zabawnie, jakby za x-lat wyszło, jak już ten durny zakaz będzie hitorią, że to Żabka jakąś łapówą posmarowała przepchnięcie tego debilizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, durnych Pissmanów nawet nie trzeba przekupywać, żeby swoje głupie pomysły wprowadzali w życie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niemily: jakim prawem dzisiaj pracują lekarze, policjanci, strażacy, pracownicy kin, teatrów? Czemu oni nie mają wolnego? Czemu ludzie nie mający żadnych kwalifikacji są wyżej od wykwalifikowanych pracowników którzy muszą pracować w niedziele?

Wytłumaczysz mi to?
  • Odpowiedz
Uważam natomiast że nikomu krzywda się nie stanie jeśli zrobi sobie zakupy innego dnia niż w tą niedzielę grozy,


@niemily: jak mama przestanie ci robić zakupy, to zobaczysz jaką niedogodnością są sklepy zamknięte w niedziele.
  • Odpowiedz
@niemily czyli jest jak piszesz. W kinie mogą pracować żeby ludzie mogli sobie odpocząć ale w sklepie juz pracować nie trzeba. I w ogóle to nie jest stawianie innych nad drugimi. Jaką wy macie logikę to aż boli...
  • Odpowiedz
@Rabusek (...) Na kasie i w szatni pracują tam zwykle studenci. I nie uważam że kasjerzy z marketów są wyżej od kogokolwiek tylko dlatego że ich zakłady pracy działają przez 6 z 7 dni w tygodniu. Nie uważam że to jest dla nich jakiś wielki przywilej.

Uważam natomiast że nikomu krzywda się nie stanie jeśli zrobi sobie zakupy innego dnia niż w tą niedzielę grozy, w której od drzwi odbija się
  • Odpowiedz
Weekend to idealny czas na relaks i odpoczynek po tygodniu pracy, dlatego ludzie wybierają się na rozrywkę do kina i teatru.


@niemily: A nie mogą tego zrobić w sobotę albo piątek wieczorem? Co to za problem? Przecież można przestawić swoje przyzwyczajenia.

Uważam że nikomu krzywda się nie stanie jeśli pójdzie sobie do kina innego dnia niż w tą niedzielę grozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gubisz się
  • Odpowiedz
@niemily: spoko. Problem w tym, że zapasy też kiedyś trzeba uzupełniać. Ja czas na zakupy mam tylko w weekendy i nie miałbym nic przeciwko robieniu ich w sobotę, gdyby ruch był równomiernie rozłożony jak przed wprowadzeniem pisiorowej ustawy. Teraz w sobotę 30 milionów ludzi próbuje kupować to samo co ja, więc w wielu marketach jest sajgon i puste półki.
  • Odpowiedz