Wpis z mikrobloga

Szkoda na prawdę strzepić ryja.
Odbieranie głosu. Zabranianie chorążym i pułkownikom jihadu wejść na discorda, ale dajecie swoim chorążym prawo głosu. W dodatku mutujecie generałów i asasynów jihadu. Zamiast dialogu to forsowanie swoich idei.
Tak według was wygląda dialog i rozmowa? Szopka i fotomontaż.

#lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad #lacunafabularnieczarnolisto
  • 58
@Anagama: @Queltas: Czyli gość który robił największy syf został odmutowany, a jihad i tak nie xD Sorka ale w normalnym dialogu jak ktoś robi syf to się go wyklucza.

W screenach widziałem, że Jihad normalnie pytał, ewentualnie ustawiał Diamonda do pionu.
Zabawne, że przez mangi poszedł się rp #!$%@?ć, a potem przez ostatnią mangą doszło do kolejnej imby.

Szkoda, naprawdę. Miałem nadzieje na dobrą dyskusje która by sprowadziła rozgrywke na
Podsumowanie nieporozumienia dla tych co nie byli (z punktu widzenia krzyżowca):
1)lacuna weszła na discorda krucjaty, gdzie już wcześniej byli generałowie i asasyni. Wytłumaczyła jak to było z jej perspetywy, zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań
2)przyszedł Diamond, zaczął bóldupić, wszyscy zaczęli go jechać, zrobił się burdel i lacuna poprosiła o wyciszenie wszystkich co aktualnie nie pytają
3)Queltas jako admin wyciszył wszystkich i napisał żeby wysłać do niego na pw jeśli ktoś
tl;dr: Mute nie było za karę, tylko z przyczyn porządkowych. Wystarczyło napisać żeby zostać odmutowanym


@TynkarzCzwartejSciany: Nie przeszkadzałoby mi to gdyby był mute. Problem w tym, że przyczyne tego muta, odmutowano. Podczas gdy jak ci pisze np @Onde nie była podana o tym informacja, że wystarczyło napisać.

Naprawdę. Ani troche bym się nie #!$%@?ł o taki przebieg sytuacji. I bym nawet szanował tego mute, bo nie lubie jak dyskusje stają się
@Queltas: Ale ja doskonale rozumiem. Zmutowaliscie wszystkich, na prośbe lacuny, ponieważ był spam.
Tylko powiedz mi Queltas, dlaczego był spam?
Bo komuś zachciało się bólu dupy.
Zapewne niezbyt jasno powiedziałeś, że trzeba napisać pw to odblokujesz, skoro najwidoczniej cały jihad nie zrozumiał. Zdarza się, zwykły błąd komunikacyjny.

A mnie wpieniają ludzie którzy obchodzą dokoła to co pisze, i nie odnoszą się do tego o czym mówię.
@Queltas: Zacytuje siebie samego:

Zapewne niezbyt jasno powiedziałeś, że trzeba napisać pw to odblokujesz, skoro najwidoczniej cały jihad nie zrozumiał. Zdarza się, zwykły błąd komunikacyjny.


A mnie wpieniają ludzie którzy obchodzą dokoła to co pisze, i nie odnoszą się do tego o czym mówię.