Wpis z mikrobloga

Szkoda na prawdę strzepić ryja.
Odbieranie głosu. Zabranianie chorążym i pułkownikom jihadu wejść na discorda, ale dajecie swoim chorążym prawo głosu. W dodatku mutujecie generałów i asasynów jihadu. Zamiast dialogu to forsowanie swoich idei.
Tak według was wygląda dialog i rozmowa? Szopka i fotomontaż.

#lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad #lacunafabularnieczarnolisto
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TynkarzCzwartejSciany: szkoda, bo mnie interesuje akurat ta część merytoryczna a nie przepychanki xD Konkretnie chciałbym się dowiedzieć o co chodziło z tymi statkami, bo to w sumie był jedyny warty uwagi zarzut mangozjebów. A i ustaliliście, czy krucjaty będą w przyszłości kontynuowane? Bo nie powiem, wciągnąłem się nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Queltas: @SirSherwood: @Anagama: teraz w trójkę jesteście w-------i i robicie syf. Przejdźcie na PW i to najlepiej jutro, żeby ochłonąć.

@jaksa0: może to zbiorę jakoś w całość tej nocy i wrzucę. Na razie się skupiłem na gaszeniu pożaru XD

@pocotosienoginoco: no szkoda. Choć z reguły przy grach PVP pytanie nie brzmi "czy będą spiny", tylko "kiedy będą" ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@jaksa0: Lacuna wysłała screeny, i wyszło, że mangi kręciły z tym, ze im nie pozwoliła iść przez ląd. Nawet o tym nie wspomnieli, że chcą tylko odrazu przez wode i nawet im powiedziała, że to jest zagrożeniem.

@ZdenerwowanyBialorusin: Wysłałem to przed screenem. Więc cofam moje słowa i zwracam honor. Widzisz, z takim człowiekiem mogę normalnie porozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z jednej strony się zgodzę, że to nie było promowanie, ale z drugiej nie. Tak jak pisze, gdyby to było już po zakończonej rozmowie, gdzie cały spór i nieścisłości by zostały wyjaśnione to spoko, bez problemu, jak najbardziej. Ale w takiej sytuacji? Aj, średnio bym powiedział, Jihad miał całą masę pytań jeszcze.

Ogólnie sobie wyobraź, że zbytnio po tym co wypisywał Queltas na wykopie to mu nie ufałem, a po takim czymś no no ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej nie rzucałem debilem na prawo i lewo. A ja też mam troszkę wybuchowy temperament ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirSherwood: tworzysz imbe z niczego kolego, na discordzie nie chciałem nikogo podburzać a tylko zwrócić swoje uwagi, a potem sie bronić od waszych uwag.
Zmutowanie wszystkich mnie też w------o, a głos dostałem bo poprosiłem i miałem coś konkretnego do napisania co lacuna też chciała widzieć.

  • Odpowiedz
@Diamond-kun:
1. Nie wyzywałem od mangozjebów.
Ba, sam oglądam i czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głowie shouneny pokroju One piece czy MHA, ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Nie chce mi się naprawdę ponownie wciągać w tą dyskusje, chcesz gadać zapraszam priv.
  • Odpowiedz