Wpis z mikrobloga

  • 363
Cześć mireczki i mirabelki!
Z racji tego, że od dziś można rozliczać się z PIT-u za 2018 rok, mam do Was ogromną prośbę. Chodzi o moją mamę, która od prawie 25 lat choruje na SM. Staramy się żyć jak normalna rodzina, choć ciężko ukryć, że jest nam coraz ciężej i zdajemy sobie sprawę, że będzie już tylko gorzej. Choroba postępuje w szybkim tempie, a co za tym idzie koszty rehabilitacji rosną z roku na rok. Dlatego też, w raz z tatą, będę wdzięczny z całego serca za przekazanie 1% na pomoc dla mojej mamy.

KRS: 0000055578

Aby Wasz 1% trafił na konto mojej mamy należy również w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Subkonto z hasłem „Maria”

Serdeczne dzięki wszystkim za pomoc :)

#jedenprocent #podatki #pomocy #rodzina #pomoc #pit
kvbvs - Cześć mireczki i mirabelki!
Z racji tego, że od dziś można rozliczać się z PI...

źródło: comment_wZbwcK1dqqr5lKlCzZYMlVNAFdkDnncR.jpg

Pobierz
  • 24
via Android
  • 2
@rzaden_problem konto fundacji i to, ze znajduje ja w systemie wydaje mi sie, ze jest juz potwierdzeniem. Jesli potrzebujesz lepszych dowodow to moge podeslac Ci na pw umowe z fundacja, choc uwazam, ze to co podalem jest juz wiarygodne- mam nadzieje. Dzieki ;)!
@kvbvs: no i poszła stówka ode mnie, wiadomo że to nic, no ale niech się zbierze chociaż kilkadziesiąt takich osób i już coś sensownego wyjdzie. Czego Ci zresztą życzę i dlatego ze świadomością piszę komcia żeby podbić tym obserwującym którym może zachce się akurat zajrzeć w profil ( ͡° ͜ʖ ͡°)