Wpis z mikrobloga

PKO BP>jakikolwiek gówno bank w Polszy...

Nie miałem przez tyle lat problemów i dzwonią tylko z spersonalizowaną ofertą. Nowe oferty dostaję w powiadomieniach w aplikacji i smsem.

Nigdy do mnie z ofertą nie dzownili a często robię ruchy pieniędzy rzędu 2k. XD

Kredytu też mi nie proponują telefonicznie.

Dziwne te wasze banki. Takie nie za normalne.
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: Ale prawie każddy bank tak ma :/ kwestia nie podpisywania wszystkiego na dokumentach, w szczególnośco zgód marketingowych i zgody na oddanie nerki, a nawet jeśli nie czytaliśmy umowy, podpisaliśmy wszystko jak debile lub daliśmy wypełnić to pracownikowi a potem podpisaliśmy to nawet wtedy można to wycofać! I wydaje mi się że większosć tak ma z tym pracownikiem. Mi też czasami się zdarza że pracownik nie zapyta, wydrukuje umowe z już
  • Odpowiedz
@0macias0: pssst Tyle właśnie wynosi inflacja w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy którzy trzymaliście walutę fiducjarną jesteście o te ponad 7% biedniejsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rayon: 2018 1,6% xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

obudź się człowieku xD
  • Odpowiedz
@Limonene: probowalem xD wiesz ile to #!$%@?? Zglos chec rezygnacji, czekaj na odpowiedz kosultanta, on wysyla wniosek, ty odpowiadasz, on cos klika, ty potwierdzasz, a pozniej i tak dzwonia z jakichs centrow pracujacych dla mbanku w skierniewicach czy gdzies xD ja po prostu blokuje ich numery i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz