Wpis z mikrobloga

@Revolut: ej, ale brązowe tak chyba mają... Mam dwa - biszkoptową (7 lat) i brązowego (11 miesięcy). Co ten mały brzdąc odpiernicza (normalnie, za kontakty mi się łapie i kable), to stara laba nigdy nie wymyślała. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@depcioo:
Przecież to jakiś młodziak jest. Btw. Mi koty ścianę wysmarowały gównem i zniszczyły wszystko co służy do siedzenia lub leżenia.
  • Odpowiedz
Zjadł ładowarkę, schował kapcie, wylizał masło z czosnkiem, wylizał dywan (bo język piecze po czosnku) i zesrał się na ten dywan, w kupie był kawałek patyka. To wszystko w przeciągu 4min. Teraz do wieczora może spać, bo więcej obowiązków na dzisiaj nie ma.


@Revolut: Genialny opis przyjaciela.
  • Odpowiedz
@Revolut: Patrz #!$%@?, a typa co ostatnio chwalił się jak mu się dziecko zkasztaniło, aż podkład obsrało,to #!$%@? #!$%@? hipokryci #!$%@?. A tu milusi piesio i pińcet plusów. ()
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: gdzieś widziałem stand up, gdzie gość mówi, że coś poszło nie tak. Jeśli widzimy młode innego gatunku, to każdy ciucia, głaska itd. A jak ktoś pokaże dziecko, to każdy z grzeczności powie "no śliczne". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz