Wpis z mikrobloga

kurka wodna, jak ten #skubacz działa że mogę sobie zamawiać żarcie płacąc 10 zł (30 zł za zamówienie i 20 zł zwrotu) i mieć je jeszcze na 2-3 razy
Wychodzi po 3-5 zł za posiłek z restauracji xD ile to jeszcze będzie trwać? o co biega z tym skubaczem xD masterpass i payu sponsorują żarcie dla polaków ( ʖ̯)
kupowanie kodów nie ma już żadnego sensu ( ͡ ͜ʖ ͡)
#pysznepl #pizzaportal
  • 12
ej bez kitu, mam u siebie restauracje która sprzedaje 1kg żarcia po 13 zł, to 2kg z dostawą masz za dyche tak naprawde
albo napoje, pól litra jakiegoś piwa typu harnaś, reds, warka, żubr albo nawet sprite są u nich po 3-4 zł (taki sprite 0,5l 3 ziko xD) możesz kupić sobie 8~ piwerek za 30 zł wraz z dostawą, a tu zonk, placisz za to 10 zł
czysty zysk
@Dogecoin: Z dwa miesiące temu zrobiłem fajne combo z trzech promocji na pizzaportal i zamówiłem ileś tam litrów pepsi o wartości coś prawie za stówę i wyszło za 15 zeta xD Babce w restauracji się nie wyświetlało że to mix promocji i dzwoniła zapytać czy mi się coś nie #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Srogo zgniła przez telefon, dostawca mniej jak musiał targać na piętro x butelek
Zamówiłem ale nie dostałem żadnego potwierdzenia ani informacji o zwrocie 20 zł. Tak ma być ?
Z góry dzięki za odpowiedź
@gego91: rowniez na zadnym etapie nie dostalam info, ze kasa zostanie zwrocona ale jezeli masz potwierdzenie na mailu ze zamowione przez skubacza i z masterpass, ze zamowienie min. Za 30 zl, to w ciagu kilku dni kasa powinna wrocic ;) mi wrocila po 4 dniach... moze nawet po 3 xd