Wpis z mikrobloga

@Sertralina: żydki plują na Polskę, ale boleśnie, nawet ja, internacjonalista, jestem z tego niezadowolony, czuję ludzką wściekłość, a ty zgłaszasz wpisy w---------h ludzi, może wnuków ludzi którzy ratowali żydów, może nie, ale to nie zmienia faktu, że ich gniew jest słuszny.
  • Odpowiedz
@Mandarlin: Ależ od wczoraj tłumaczę Wam, że rząd Izraela to nie ,,wszyscy Żydzi''... I nie zgłaszam wpisów krytykujących czy negatywnie oceniających Netanjahu, ale jawny antysemityzm i nawoływanie do nienawiści. I bez pogardliwych określeń proszę.
  • Odpowiedz
@Mandarlin: Tak samo jak nie wszyscy Polacy popierają rząd Morawieckiego, tak samo nie wszyscy Żydzi popierają rząd Netanjahu. A co do drugiej częśći - Wypok jest polskim portalem i jakoś nie widziałam tu nienawistnych wpisów ze strony Żydów.
  • Odpowiedz
@Sertralina: Ja za to widziałem nienawistne wpisy, a skąd wiesz że ci antysemici to nie żydzi... Wybacz, zapędzam się, sam chciałem coś napisać o żydach, lecz się powstrzymałem. Jednak dziwisz się nam? Plują na naszych przodków, na nas, moim zdaniem wyzywanie innych ludzi jest złe, ale przy dzisiejszych wydarzeniach, to co robisz to przesada.

Tak samo jak nie wszyscy Polacy popierają rząd Morawieckiego, tak samo nie wszyscy Żydzi popierają rząd
  • Odpowiedz